[DC133] Oday Griffin v. Leith Shaw

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RYK56

Újonc
2021. 01. 29.
16
7
V4 karakter
Federico Grazzini
LV karakter
Oday Griffin
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Oday Griffin ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas Hospital ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ 38761111968 ~



Alperes adatai

Név:
~ Leith Shaw ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert ~

Telefonszám:
~ Nem ismert ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2022/03/25 19:40:00 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Zoe Tinsley,Deputy Burk ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Az autóm összetört. ~

A történtek részletes leírása:
~ Farmoztam, miután bevittem a csirkéimet a farmba, nemtudom mi történt velem, valószinűleg eszméletemen kivülre estem, fekete kép, semmit nemtudok.Később a korházban ébredtem, nem emlékeztem sok mindenre, ezért lokátoltam az autómat a beszerelt GPS segitségével. Megkértem a barátom, hogy vigyen el oda. Elvitt. Az autóm körbe volt állva jópár rendőrautóval, illetve sok rendőrrel. Teljesen össze volt törve az autó. Kártéritést szeretnék kérni az összetört autóm miatt. ~

Bizonyítékok:
~ Tanúk,emlitett Zoe Tinsley, illetve sok más rendőr. ~



~ Kelt: 2022/03/25 20:08:15 ~
Aláírás: Oday Griffin
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr.Oday Griffin!

A Kerületi Bíróság (District Court) megkapta a kereseti kérelmét és megkezdte a(z) [DC133] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

A tárgyalás megkezdése előtt beidézem bírósági tárgyalásra a fent megnevezett vádlottat Mr.Leith Shaw-t ((@Uzora.)) és az egyetlen megnevezett szemtanút, név szerint Mrs.Zoe Tinsley-t ((@kisbalint)).

Ezentúl a felperest ((@RYK56)) arra kérem, hogy a keresetlevélben foglaltak kétséget kizáró megállapítása érdekében adjon tájékoztatást, az alperes Mr.Leith Shaw miként és hogyan okozott anyagi károkat az Ön gépjárművében. Mindezek után felszólítom, hogy a peranyagszolgáltatási kötelezettségének tegyen eleget!

A peres felek számára hivatalból egy-egy védőügyvédet rendelek ki ((@Davidos, @Pattintos)), amennyiben a kirendelt védőügyvéd szolgálatának alkalmazását nem látják szükségesnek, azt kérem 24 órán belül jelezzék.




Cameron Howard
Judge, Cameron Howard


 

RYK56

Újonc
2021. 01. 29.
16
7
V4 karakter
Federico Grazzini
LV karakter
Oday Griffin
Köszönöm válaszát!

A bizonyiték az emlitett tanú Mrs.Zoe Tinsley, mivel ő látta az autómat mielőtt rosszul lettem, illetve miután korházban ébredtem is. Ő vitt vissza az autómhoz, amit a GPS segitségével lokátoltam be, ahol törötten találtuk. Lefotózni nem tudtam, nem is mertem mivel több rendőr volt az autóm körül, nem találtam szabályosnak, hogy rendőri intézkedés közben fotózgassak a telefonommal.

Az autómon minden elem megtört, illetve a motor erősen füstölt.
 

Uzora.

Barangoló
2021. 03. 19.
103
209
21
V4 karakter
🍙Tanigawa Ayame
LV karakter
🇳🇱Arjan Veenstra
Tiszteletem!

Kérem most már az új nevemen hivatkozannak rám, hisz módosítás történt, ami pedig Edric Tyler. A történetnek a végéhez hozzá tenném, hogy én fegyházba kerültem a Cheerokee elkötése miatt, illetve pénzbírságot is szabtak ki rám. Úgy gondolom a kártérítést nem nekem kéne megadnom, hanem a rendőrségnek.

További szép napot, tisztelettel Edric Tyler.
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt egybegyűltek!

Az elmúlt 24 órán belül nem jelezte egyik peresfél sem, hogy a védőügyvédek alkalmazását nem látja szükségesnek. Ebből következőleg a keresetikérelmet beadó felperes, Mr.Oday Griffin számára Mr.Jurren Synder ((@Davidos)) védőügyvédet rendelem ki. Továbbá az alperes, új nevén Mr.Edric Tyler számára Mr.Henry Ross ((@Pattintos)) védőügyvédet rendelem ki.

Mindezentúl a San Andreas Sheriff's Department nyomozó hatóság szervezetében szolgáló Deputy Sheriff Mr.Eddie Burk-t ((@drakeN)) beidézem a tárgyalásra. A vallomás beszerzése az ügy véglegesség igényével történő lezárása érdekében elengedhetetlen, ezáltal felszólítom a nevezett tanút e minőségében vallomásának a bíróság irányába való mielőbbi megtételére.

Ezúttal kérem minden tisztelt jelenlévőtől, hogy a tárgyalás rendjére vonatkozó szabályokhoz tartsák magukat!

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard


 

drakeN

>.<
2019. 01. 10.
427
3 178
23
V4 karakter
nevio.scutari
LV karakter
bernard.hawell
Tisztelt bíró úr, egybegyűltek.

Az alperes válaszának azon része, hogy a Cherokee eltulajdonításáért került az állami fegyházba, téves. Az adatbázisban a személy előéletére vonatkozó büntetéseknél nem szerepel az autó lopás. Két ettől teljesen független vád miatt lett ott, akkor előállítva.

Az egész szituáció pedig úgy nézett ki, hogy Deputy Cobb erősítéskérésére reagáltunk, Blueberryben történt meg az elfogás.

A felperes részéről azt alá tudom támasztani, hogy jelen volt az intézkedés helyszínén. Az autólopás ténye ámbár azután derült ki, miután az alperes Deputy Cobb autójában ült és úton voltak az állami fegyház felé.

Amennyiben további kérdés merül fel, esetleg szükséges pár információ, állok rendelkezésre.

Deputy Sheriff - Eddie Burk.​
 

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_2.png



Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Oday Griffin!

Az ügy egyes részei kissé zavarosak és nem teljesen átláthatóak. Védencem eszméletlen állapotba került és nem emlékszik a történtekre. Mr. Edric Tylertől igényeljük a gépjárműben keletkezett károknak az összegét, hogy rendezze. Az alperes válasza nem volt helyes, már itt is észrevehető a félrevezetés és a kibújás szándéka. A kért igény mellett maximálisan kitartunk és követeljük a mielőbbi rendezést. Köszönjük.

Jurren Synder
Public Defender
 

Pattintos

Újonc
Támogató
2020. 06. 25.
31
35
LV karakter
Perry Artmenson
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_2.png



Tisztelt Bíróság,
Tisztelt Mr. Edric Tyler!

A védencemmel való konzultáció során megegyeztünk abban, hogy megtéríti az okozott károkat, amennyiben a felperes Mr.Oday Griffin hitelt érdemlően tudja bizonyítani az okozott károk tényleges összegét.

Ezúton kérem a felperest, Mr.Oday Griffin-t, hogy a keletkezett anyagi károk peranyagát mihamarabb szolgáltassa a Bíróság felé. ((ÁFÁ-s számla a szereltetésről))

Henry Ross
Public Defender
 
  • Tetszik
Reactions: Davidos és Uzora.

RYK56

Újonc
2021. 01. 29.
16
7
V4 karakter
Federico Grazzini
LV karakter
Oday Griffin
Tisztelt egybegyűltek!

Köszönöm döntésüket. A telefonomon találtam egy hangfelvételt, ahol hallatszódik, hogy az emlitett Zoe Tinsley az ő nevére iratja a számlát, megpróbálom elérni, és reménykedem hogy megvan neki a számla. Viszont csatolnám a hangfelvételt, ha ez részleges bizonyiték az egészről. Ha az összegről lenne szó, meg tudjuk kérdezni a szerelőt, hiszen ismerem.

A hangfelvétel:
[2022-03-25 20:51:41] [Output] : David Jhone mondja: Szia.
[2022-03-25 20:51:44] [Output] : Zoe Tinsley mondja: Halii
[2022-03-25 20:51:44] [Output] : Oday Griffin mondja: Szi David
[2022-03-25 20:51:45] [Output] : Zoe Tinsley mondja: Teljest
[2022-03-25 20:51:48] [Output] : Zoe Tinsley mondja: A nevemre köszi!
 
  • Tetszik
Reactions: Davidos

Uzora.

Barangoló
2021. 03. 19.
103
209
21
V4 karakter
🍙Tanigawa Ayame
LV karakter
🇳🇱Arjan Veenstra
Van valami fejlemény a számláról?
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Oday Griffin!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC133] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • [I.] A felperes felhívások ellenére sem tette meg a peranyagszolgáltatási kötelezettségét a Bíróság irányába, így azok tényállások egyike - miszerint Mr. Edric Tyler anyagi károkat okozott - nem igazolódik be.
    • [II.] A bírósági tárgyalásra beidézett tanúk vallomásai vizsgálata során nem állapítható meg az alperes által okozott károk mértéke.

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.