[DC132] Chloe Summers v. Frenk D Jhonson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Burn

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 10. 28.
326
593
V4 karakter
James D Soprano
LV karakter
Derek Francisco
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Chloe Summers ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas 1998.06.29 ~

Bejelentett lakcím:
~ Redsands West 124 ~

Telefonszám:
~ 387612009332 ~



Alperes adatai

Név:
~ Frenk D Jhonson ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert ~

Telefonszám:
~ Nem ismert ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2022.03.10 Online hirdető felület. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Termék 10%-a ~

A történtek részletes leírása:
~ 2022.03.08-án adtam egy ajánlatot Frenk D Jhonson nevezetű személynek az autójára, pontosabban egy Ford Shelby GT500-as gépjárműre, ahol, azt a választ kaptam az 1.200.000$-os ajánlatomra, idézem: " Ha holnap estig nemjön nagyobb ajánlat akkor a tied. ", ezek után nem jött ajánlat, és tegnap 2022.03.09-én egészen pontosan 20:34-kor írtam egy üzenetet, hogy nem jött ajánlat, így szeretném átvenni, amire csak mai nap folyamán délután érkezett válasz, 14:07-kor, hogy idézem: " Szépet! Láttam de viszont a 6 venomosak mennek 1.2 millióba. ", és ezek után, 20:01-kor rám írt privátban, hogy az autó elkelt, így megszegte a hírdető felületen feltüntetett szabályzatot, én szerintem. ( Ha felad egy hirdetést licitálási lehetőség nélkül abban az esetben KÖTELES eladni az Ön által kínált árucikket első olyan érdeklődőnek aki megadja az Ön által kiszabott árat. (Kivétel, ha többen is megadnák 2-3 órán belül azt az árat. Abban az esetben kérhet rá nagyobb ajánlatot az előző érdeklődőktől.) Amennyiben nem teszi meg KÖTELES terméke 10%-át kifizetni az érdeklődőnek.) ~

Bizonyítékok:
~ https://forum.see-game.com/threads/elado-ford-shelby-gt500.277966/#post-1334081 , https://imgur.com/a/SPMExm8 , https://imgur.com/a/ZP4eHoc ~



~ Kelt: 2022.03.10 21:48 ~
Chloe Summers
 
  • Tetszik
Reactions: zxgy és viktor.

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs.Chloe Summers!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC132] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.


Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmének a bíróság helyt ad.


Indokolás:


    • Az Online hirdető felület szabályzata kijelenti, hogy [h]a felad egy hirdetést licitálási lehetőség nélkül abban az esetben KÖTELES eladni az Ön által kínált árucikket első olyan érdeklődőnek aki megadja az Ön által kiszabott árat. (Kivétel, ha többen is megadnák 2-3 órán belül azt az árat. Abban az esetben kérhet rá nagyobb ajánlatot az előző érdeklődőktől.) Amennyiben nem teszi meg KÖTELES terméke 10%-át kifizetni az érdeklődőnek.
    • A Bíróság nem rendelkezik olyan információval, mely hitelesítené a nagyobb ajánlatot és annak megadásának az időpontját. Hiteltelennek minősül a nagyobb ajánlat, ezáltal a felperes ajánlata minősül a legnagyobb ajánlatnak.
    • Az alperes, Mr.Frank D. Jhonson az időintervallumon kívülre eső időpontban közölte a felperessel, hogy a gépjármű eladására sor került, így Mrs.Chloe Summersnek esélye sem volt nagyobb ajánlatot tenni az általa megvásárolni kívánt gépkocsiért.
Kötelezem tehát az alperest, Mr.Frank D. Jhonson-t ((@Windows)) hogy a terméke 10%-át - mely jelen esetben 120.000 (százhúszezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek!


Ezúton hívom fel a felperes figyelmét, hogy követelésének kikényszerítésére az ítélet jogerőre emelkedésének napjától számított tizenöt napon belül jogosult (2022. 03. 26-ig). A határidő jogvesztő, annak elteltével igénye elévül.
A behajtás a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével kezdeményezhető: https://forum.see-game.com/threads/san-andreas-judgement-recovery-investigation.235386/


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Imádom
Reactions: Burn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.