[DC127] Negan L Aalto v. Johan Bender

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kissrinaldini

Újonc
2019. 01. 11.
31
29
26
Szerbia
LV karakter
Clyde Brock
V2 karakter
❌
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Negan L Aalto ~

Születési hely, idő:
~ FortCarson, 1979.04.30 ~

Bejelentett lakcím:
~ FortCarson, utca: Home St. 20 ~

Telefonszám:
~ x ~



Alperes adatai

Név:
~ Johan Bender ~

Születési hely, idő:
~ X ~

Bejelentett lakcím:
~ X ~

Telefonszám:
~ X ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~[2022-02-06 22:58:46] Bone County 207-es úton a határ előtt. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Kierran Blanchard,Paul Montgomery~

Keletkezett anyagi kár:
~ 55.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ 15:34 kor hagytam el a várost elutaztam, az autómat ott hagytam a piac parkolójában, ekkor még nemvolt körözés az autómon. Pontosan 22:48 kor értem vissza a városban rögtön elmentem és felvettem az autómat, majd rádión megkérdeztem az öcsémet,hogy merre van? Válaszolta,hogy Bayside lerobbant kéne segítség, elindultam felé, majd Bone County közelében hátra pillantok 2db rendőr autó szirénázva jön utánnam, félre húzódok elvégzik az ilyenkor megszokott eljárást, kiszállás megmotozás majd egyből fognak és visznek be emberölés gyanújával, próbáltam magyarázkodni,hogy ártatlan vagyok de sajnos nem érdekelte őket mivel a körözés rajtam van. Embert sosem öltem és nem tervezek így ártatlanul ültem le a kiszabott börtön büntetést.~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2022.02.07 FortCarson ~
Negan L Aalto
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr.Negan L Aalto!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a [DC127] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után csak és kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy a kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • A Kerületi Bíróság nem ítélkezik szövetségi ügyekben.
Tájékoztatom, hogy kereseti kérelmét a Legfelsőbb Bíróságra nyújtsa be a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével.

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.