[DC123] Armbrecht Philipp v. Gustav Marlon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bandenek

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 12.
488
358
Palotás
V4 karakter
Brendon Blackwell
LV karakter
Davis Buck
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~Arbrecht Philipp~

Születési hely, idő:
~ Németország Köln 2000.03.08 ~

Bejelentett lakcím:
~Nincs~

Telefonszám:
~ 38761111285 ~



Alperes adatai

Név:
~ @RussianKids ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~-~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Online hirdetőfelület OLX 2021.01.11 15:45 környéke ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ akik látták a hirdetést ~

Keletkezett anyagi kár:
~ kezdőár 5%-a. ~

A történtek részletes leírása:
~ A mai napon felraktam az autómat OLX-re.Nemsokkal miután felraktam kaptam a kezdőár alatti ajánlatot. ~

Bizonyítékok:
~ Audi S8 eladó | SeeMTA Fórum (see-game.com)
~



~ Kelt: 2021.01.11 ~
Armbrecht Philipp
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
682
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Arbrecht Philipp!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • Bírálatom az ügyvédek igénybevétele nélkül hozom meg.
    • Az alperes Mr. Gustav Marlon ((@RussianKids)) megszegte a hirdetőfelület szabályzatát, ami a következő:
      "Ha a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni."
    • Kérvényezem a bíróságtól, hogy a felperesnek Mr. Arbrecht Philipp-nak szolgáltassa vissza 612.345 (hatszáztizenkétezer-háromszáznegyvenöt) $ (dollár) 5%-át, ami 30.617 (harmincezer-hatszáztizenhét) $ (dollár).

Rosalia González
PROSECUTOR
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr.Arbrecht Philipp!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Cameron Howard az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Cameron Howard az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni."
Kötelezem az alperest, Mr.Gustav Marlont ((@RussianKids)), hogy a kezdőlicit összegének 5%-át - mely jelen esetben 30.617 (harmincezerhatszáztizenhét) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek!

Ezúton hívom fel a felperes figyelmét, hogy követelésének kikényszerítésére az ítélet jogerőre emelkedésének napjától számított tizenöt napon belül jogosult (2022. 01. 27-ig). A határidő jogvesztő, annak elteltével igénye elévül.
A behajtás a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével kezdeményezhető:

Ezúton is köszönöm Prosecutor Ms.Rosalia González munkáját!
Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy és Lucy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.