[DC118] Isabella D Reyes v. Natalija Tadic

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aSzaby

Újonc
Támogató
2020. 10. 28.
63
95
Erdély
LV karakter
Isabella Ashwell
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Isabella D Reyes ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, San Andreas, 78263, 27.03.2002 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, San Andreas, 78263, Redsands West 5 ~

Telefonszám:
~ 387612011699 ~



Alperes adatai

Név:
~ Natalija Tadic ((@Nitro1)) ~

Születési hely, idő:
~ Bizonytalan ~

Bejelentett lakcím:
~ Bizonytalan ~

Telefonszám:
~ Bizonytalan ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 19.12.2021 - Hírdetőfelület ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ A hírdetőoldal látogatói. ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Bizonytalan ~

A történtek részletes leírása:
~ A feljelentés előtt egy nappal, 2021 December 19-én hozzászólásban ajánlatot tettem egy az alperes által feladott gépjármű hírdetésre, a villámárral megegyező összegben (1.100.000$), mely után jelezem az alperes számára a villámárnak eleget tevő ajánlatot e-mail-ben is, melyre válasz nem érkezett. A legelső üzenetem kettő másik követte, melyekre úgyszint nem érkezett válasz anak ellenère, hogy a hírdető felület többször is "elérhető" státuszban jelezte az alperest. Az alperes polgári nevét a orofiljából tudtam meg, és kérvényezném a villámár utáni húsz (20) százalékos kártérítést! ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 20.12.2021:21:58 ~
Isabella D Reyes
 
Utoljára szerkesztve:

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
648
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs.Isabella D Reyes!

Felhívom figyelmét, hogy a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és elindította az ügy feldolgozását.
Az alábbiakban felszólítom, hogy haladéktalanul csatolja azon tényállítást alátámasztó bizonyítékokat, hogy az alperessel nem sikerült a kapcsolatfelvétel.


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 

aSzaby

Újonc
Támogató
2020. 10. 28.
63
95
Erdély
LV karakter
Isabella Ashwell
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs.Isabella D Reyes!

Felhívom figyelmét, hogy a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és elindította az ügy feldolgozását.
Az alábbiakban felszólítom, hogy haladéktalanul csatolja azon tényállítást alátámasztó bizonyítékokat, hogy az alperessel nem sikerült a kapcsolatfelvétel.


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
Tisztelt Judge Cameron Howard!

Az általam indított per feldolgozásának értesítőjét figyelembe vettem, a hiányzó bizonyítékokat képek formájában csatoltam a kérelem "Bizonyítékok" részéhez illetőlegesen ide is mellékelem. (https://imgur.com/a/DDQMLQQ)
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
648
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs.Isabella D Reyes!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Cameron Howard az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Cameron Howard az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indoklás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a kitűz egy villámárat a hirdetésben, amit egy vevő megadna, köteles azért az árért eladni az érdeklődőnek. A villámár megadása utána nem fogadhat el semmilyen ajánlatot. Amennyiben ennek nem tesz eleget, köteles kifizetni a terméke 20%-át a villámárat igénybe vevő vevőnek."
    • Az ajánlat elutasítására nem került sor, az üzlet megkötésétől történő szándékos, hosszabb időn keresztül történő távolmaradás a hatályos ajánlat visszautasításának minősül.
Felszólítom tehát az alperest, Mrs.Natalija Tadic-t ((@Nitro1)), hogy a villámár összegének 20%-át - mely jelen esetben 220.000 (kétszázhúszezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 5 napon belül!


Ezúton hívom fel a felperes figyelmét, hogy követelésének kikényszerítésére az ítélet jogerőre emelkedésének napjától számított tizenöt napon belül jogosult (2022. 01. 04-ig). A határidő jogvesztő, annak elteltével igénye elévül.
A behajtás a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével kezdeményezhető:


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: aSzaby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.