[DC117] Clarence Clifford Montgomery v. Grande Thimoty

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 10. 30.
207
863
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Clarence Clifford Montgomery ~

Születési hely, idő:
~ San Antonio, Texas 78283, 1989.08.21. ~

Bejelentett lakcím:
~ Boulder City, Nevada, 89005, 405 5th St. ~

Telefonszám:
~ 38-76-12-00-40-51 ~



Alperes adatai

Név:
~ Grande Thimoty ~

Születési hely, idő:
~ Bizonytalan ~

Bejelentett lakcím:
~ Bizonytalan ~

Telefonszám:
~ Bizonytalan ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.11.30. 16:06, Hirdetőfelület ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ A weboldal egyéb látogatói ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Bizonytalan ~

A történtek részletes leírása:
~ 2021. november 26-án feltettem egy hirdetést, miszerint pár számomra feleslegessé vált tárgytól kívánok megszabadulni. A tárgyak között szerepelt egy viszonylag magas értékkel rendelkező taktikai kés is, mely a festésére való tekintettel 300.000 dolláros értéket közelít meg. 30-án érkezett nekem az értesítés, miszerint az alperes hozzászólásban jelezte, hogy privát üzenet formájában írt nekem - 500.000 dolláros ajánlatot tett a késre, amely messze meghaladta az addig tett ajánlatokat. Több, mint kétszeresét tette az előtte beérkezett, legnagyobb összegnek. Többszöri nekifutással igyekeztem vele felvenni a kapcsolatot úgyszintén privát üzenetben és tudatosítani, miszerint elfogadtam az ajánlatát. Ezek ellenére nem válaszolt egyszeri alkalommal sem, így eljutottam a feljelentésig. Az alperes az egyik legfőbb bevételi forrásomtól fosztott meg azzal, hogy egy olyan lehetetlen ajánlatot tett a szóban forgó késre, amivel elvette a többi érdeklődő kedvét további ajánlatok megtételétől. A felhasználó (itt: alperes) polgári nevét a profiljából tudtam meg, és kérem a 10%-os kártérítést! Az alperes csak a késre tett ajánlatot. ~

Bizonyítékok:
~ Spider kés, prémium növénytápszer, prémium kutyasnack (PPSnack); ajánlatokat várok! | SeeMTA Fórum (see-game.com)

https://i.imgur.com/p8dmNNp.png
https://i.imgur.com/TaDR8oa.png
https://i.imgur.com/CF3Lddv.png
~


~ Kelt: 2021.12.04. ~
signature.png
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Clarence Clifford Montgomery!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!


A bíróság ítéletét ülnökök közreműködésével hozza meg.

Indokolás:


    • A hirdetési szabályzat azon pontja, melynek értelmében: "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak." a közhiteles hirdetőfelületre vonatkozik. Jelen esetben privát üzenet formájában való felkeresés és ajánlattétel történt, mely tényállás egyazon elbírálás alá tartozik egy - az Ön esetéhez hasonló -, a városban való ajánlattétellel, és mint ilyen, a potenciális vevő korlátozás nélkül élhet azon jogával, hogy szabadon tegyen, illetve vonjon vissza ajánlatot az általa nyújtani kívánt összeg mértékétől függetlenül.
    • A lehetséges elvárt haszon nem minősül legfőbb, általános bevételi forrásnak.
    • Az alperes az általa tett ajánlatot kizárólagosan Önnel közölte, mely a többi lehetséges ajánlattevő ajánlattételi aktivitására kihatást nem gyakorolt.

Hivatkozott ítéletek: [DC026], [DC044], [DC100], [DC102], [DC109]


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano

Cameron Howard
Ülnök, Cameron Howard

Reagan Hudson
Ülnök, Reagan Hudson
 
  • Imádom
Reactions: Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.