[DC110] Milford Vondrasek v. Isaiah Jayden

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcus.

Fórum betyár
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 144
1 198
V4 karakter
Milford Vondrasek
LV karakter
Milford Vondrasek
V2 karakter
Milford Vondrasek
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Milford Vondrasek ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson, 1954.04.29. ~

Bejelentett lakcím:
~ ASH RD. 1. ~

Telefonszám:
~ 387612008500 ~



Alperes adatai

Név:
~ Isaiah Jayden ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ 387612009139 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.09.06. OLX ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Nincs ~

A történtek részletes leírása:
~ OLX weboldalán Mr. Jayden feladott egy hirdetést, melynek témája egy Cadillac Escalade volt. A hirdetés során megadott egy irányárat valamint egy villámárat is. Elsősorban megadtam az irányárat, majd pár perccel később bebiztosítva részemre az autót, megadtam érte a villámárat.
Mai nap folyamán megpróbáltam felvenni a kapcsolatot Mr. Jaydennel a fent említett weboldalon, azonban nem jártam sikerrel, ezt követően az általa megadott telefonszámon SMS formájában felkerestem, megkérdeztem, hogy mikor tudnám átvenni az autómat..
Az úr azzal a válasszal fogadott, hogy a városban már eladta az autót, annak ellenére, hogy én már megadtam érte a villámárat.
Tájékoztattam az urat, hogy ebben az esetben élek a feljelentés lehetőségével, amennyiben nem hajlandó kifizetni 60.000 $-t részemre a kellemetlenségért.
Válasza annyi volt, hogy nincs pénze, nyugodtan jelentsem fel. ~

Bizonyítékok:
~ Link a hirdetésről: https://forum.see-game.com/threads/cadillac-escalade-elado.237640/#post-1150317 ~



~ Kelt: Fort Carson, 2021.09.07. ~
Milford Vondrasek
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
682
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Milford Vondrasek!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • Bírálatom az ügyvédek igénybevétele nélkül hozom meg.
    • Az alperes, Mr. Isaiah Jayden megszegte a hirdetőfelület szabályzatát, ami a következő:
      "Ha kitűz egy villámárat a hirdetésben amit egy vevő megadna köteles azért az árért eladni az érdeklődőnek. A villámár megadása utána nem fogadhat el semmilyen ajánlatot. Amennyiben ennek nem tesz eleget köteles kifizetni a terméke 20%-át a villámárat igénybe vevő vevőnek."
    • Kérvényezem a bíróságtól, hogy az alperes szolgáltassa vissza Mr. Milford Vondrasek-nak a 400.000 (négyszázezer) $ (dollár) 20%-át, ami 80.000 (nyolcvanezer) $ (dollár).

Rosalia González
PROSECUTOR
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Milford Vondrasek!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a kitűz egy villámárat a hirdetésben, amit egy vevő megadna, köteles azért az árért eladni az érdeklődőnek. A villámár megadása utána nem fogadhat el semmilyen ajánlatot. Amennyiben ennek nem tesz eleget, köteles kifizetni a terméke 20%-át a villámárat igénybe vevő vevőnek."

Ezúton felszólítom tehát az alperest, Mr. Isaiah Jayden ((@Cracky31)), hogy a villámár összegének 20%-át - mely jelen esetben 80.000 (nyolcvanezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 5 napon belül!

Amennyiben az alperes a határidőn belül nem teljesít, Önnek, Mr. Vondrasek, jogában áll a kártérítés összegét a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével behajtatni:

Prosecutor Ms. Rosalia González munkáját ezúton is köszönöm.



Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Lucy és Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.