[DC103] Calvon Riley v. Toby Hart

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bubarzhy

Újonc
2020. 12. 15.
45
133
V4 karakter
grodzislaw wojtkowski
LV karakter
blake myres
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ calvon riley. ~

Születési hely, idő:
~ 1986.02.07 Los Santos hp. ~

Bejelentett lakcím:
~ x ~

Telefonszám:
~ 387612004488 ~



Alperes adatai

Név:
~ @Filipe aka Kristóf ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen. ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen. ~

Telefonszám:
~ ismeretlen. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.08.02 hírdetőfelület/web. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Az összeg 10%-át- ~

A történtek részletes leírása:
~ Nos, 2021.08.02-án, az úr ajánlott az adott autómra, 3 milliót, amit én el is fogadtam. Privát üzenetben felvettem vele a kapcsolatot, feltettem neki a kérdést hogy mikor tudná átvenni a járművet? Megkaptam a választ, hogy "Szervusz, Mai nap délután" rábolintottam. Este 20:42-kor rámírt hogy mikor tudná átvenni, rá 8 percre kaptam ezt a választ: "Lett egy jobb ajánlat, elállnék, köszi!" ~

Bizonyítékok:
~ https://forum.see-game.com/threads/toyota-supramra-ajanlatokat-varok.229260 https://imgur.com/a/fSai7NO/ ~



~ Kelt: 2021.08.03 ~
calvon riley.
 

Jegi

Újonc
2019. 01. 18.
64
30
Dunakeszi
LV karakter
Kaydence Windy
Tisztelt Calvon!
Ezt egy hatalmas viccnek tartom, el is mondom, hogy miért.
Maga hány olyan üzleti társalgást látott már, ahol az ajánlatot tevő fél a végén elállt az ajánlattól, mivel egy jobb ajánlat ellenében egy másik tárgyat vásárolt, jelen esetben használati tárgyként is tekinthetünk a gépjárművekre.
Anyagi kár tudtommal nem keletkezett, mivel a hírdetés még jelenleg is kint van a weboldalon, tehát nem lezárt, ami azt jelenti, hogy még mindig lehetőség van az autó eladására, csupán 100.000$ eltérésével.
Teljesen viccesnek, és szánalmasnak találom ezt a fajta megmozdulást, inkább ez a másik fél "lecsupaszítására" irányul.
Továbbiakban nem vagyok hajlandó semmilyen úton választ adni erre a nem is tudom minek nevezzemre.

További szép napot!
Üdv.: Toby Hart TH
 
  • Hűha
Reactions: bubarzhy

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
682
1 452
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Calvon Riley!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • Bírálatom az ügyvédek igénybevétele nélkül hozom meg.
    • Az ajánlattétel (alperes részéről) és az ajánlat elfogadása (felperes részéről) a hirdető felület alatt történt meg. Az alperes Mr. Toby Hart megszegte a hirdetőfelület szabályzatát, ezért az alábbi hirdető felületi szabályzat lépett érvénybe, ami a következő:
      "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."
    • Kérvényezem a bíróságtól, hogy a felperesnek Mr. Calvon Riley-nak szolgáltassa vissza 3.000.000 (hárommillió) $ (dollár) 10%-át, ami 300.000 (háromszázezer) $ (dollár).

Rosalia González
PROSECUTOR
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Calvon Riley!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."
    • A bíróság érdemben figyelembeveszi, hogy a felperes elfogadta az alperes ajánlatát.

Ezúton felszólítom tehát az alperest, Mr. Toby Hartot ((@Filipe aka Kristóf)) hogy az általa tett ajánlat összegének 10%-át - mely jelen esetben 300.000 (háromszázezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 5 napon belül!

Amennyiben az alperes a határidőn belül nem teljesít, Önnek, Mr. Riley, jogában áll a kártérítés összegét a Las Venturas Judgement Recoveryn keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével behajtatni:

Prosecutor Ms. Rosalia González munkáját ezúton is köszönöm.



Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.