[DC100] Negan Wright v. Matthew D. Dalton et Ivy Custer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

v3rtasors

Barangoló
2020. 12. 16.
143
336
V4 karakter
Negan Wright
LV karakter
Negan Wright
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Negan Wright ~

Születési hely, idő:
~ Los Santos - 14/01/1998 ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ 38761111127 ~



Alperes adatai

Név:
~ @Custer ; @Szerko ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen ~

Telefonszám:
~ ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021. 07. 26. hírdető felület/weboldal ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Válaszod helye ~

A történtek részletes leírása:
~ Az egyik úr ajánlott 2,3 millió $-t, úgy volt, hogy elviszi az autót, csak végül a mai napon nem tudtuk megoldani még az üzletet, mert nem tartózkodtam a városban estig, így még kaptam ajánlatokat az autóra. -> Felkeresett privát üzenetben ''Szerko'' az 2,35 millió $-os ajánlatával, közöltem neki, hogy mikor leszek a városban, majd visszavonta az ajánlatát. ; ''Custer'' a hírdetésem aláírt egy 2,35 millió $-os ajánlatot, amit később ki is törölt. ''Custer'' -ra a bizonyítékom az oldal vezetőségétől származik. ~

Bizonyítékok:
~ Custer ; Szerko ~



~ Kelt: 2021. 07. 26. ~
Negan Wright
 
  • Dühítő
Reactions: Szerko

Szerko

Zöldfülű
Támogató
2019. 06. 15.
162
75
Pálfa
V4 karakter
Matthew W McGovey
LV karakter
Matthew W Dalton
V2 karakter
-Nincs-
Hello!
Vádlott én lennék. Mivel adott egy időpontot, ami nekem már túl késő volt, így visszavontsm az ajánlatom. Én gyorsan szerettem volna kocsit szerez i magamnak, és ezt az időt nem várhattam ki, így visszavontam. Személyem szerint jogtalannak ítélem el.
UI: Privát üzenet nem minősül Hírdető felületnek.
 
Utoljára szerkesztve:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Negan Wright!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!


Indokolás:


    • [1] Matthew W. Dalton: A hirdetési szabályzat azon pontja, melynek értelmében: "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak." a közhiteles hirdetőfelületre vonatkozik. Jelen esetben privát üzenet formájában való felkeresés és ajánlattétel történt, mely tényállás egyazon elbírálás alá tartozik egy - az Ön esetéhez hasonló -, a városban való ajánlattétellel, és mint ilyen, a potenciális vevő korlátozás nélkül élhet azon jogával, hogy szabadon tegyen, illetve vonjon vissza ajánlatot az általa nyújtani kívánt összeg mértékétől függetlenül.
      [2] Ivy Custer: Ön nem fogadta el a Ms. Ivy Custer által felkínált összeget, s így az alperes ajánlati kötöttsége megszűnik az ajánlat elutasításával, ezáltal az alperesnek jogában állt - már alapvetően sem hatályos - ajánlatát visszavonni.


Valamennyi alperest felmentek a vádak alól. A bíróság ezúton kéri meg Önt, Mr. Wright, hogy az esetlegesen bekövetkező hasonló esetekben külön nyújtson be keresetet különböző személyekkel szemben.


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.