[DC092] Adam Handerson v. Layla Fraser

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SzigonyZalan

Újonc
2021. 06. 30.
4
1
LV karakter
Adam_Handerson
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Adam Handerson ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 2000.08.27COLOR=#DC9F5D] ~[/COLOR]

Bejelentett lakcím:
~ Nincsen ~

Telefonszám:
~ 387612006612 ~



Alperes adatai

Név:
~ Layla Fraser ~

Születési hely, idő:
~ n/a COLOR=#DC9F5D] ~[/COLOR]

Bejelentett lakcím:
~ n/a ~

Telefonszám:
~ n/a ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.07.09 12:51 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 32.500$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Minap (2021.07.09) feltettem az internetre egy használt autó hírdetést miben megjelöltem a kezdőárat. Mrs. Layla Frasher a kezdőár alatti ajánlatott tett amit az online használtautó hírdetőnek a weboldalnak a szabályzatában tiltva van. Idézem: "Ha a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni." Kérem az ügy kivizsgálást. ~

Bizonyítékok:
~ https://imgur.com/a/b87eQEC ~



~ Kelt: 2021.07.09 ~
Adam Handerson​
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Adam Handerson!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!


Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni."
Ezúton felszólítom tehát az alperest, Ms. Layla Frasert ((@Sziti)) hogy az általa tett ajánlat összegének 5%-át - mely jelen esetben 32.500 (harminckétezer-ötszáz) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 10 napon belül!

Amennyiben az alperes a határidőn belül nem teljesít, Önnek, Mr. Handerson, jogában áll a kártérítés összegét a Las Venturas Judgement Recoveryn keresztül behajtatni:


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.