[DC086] Waltero Brien v. Patrick Fischer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Faul72

Barangoló
2019. 01. 15.
115
35
LV karakter
Waltero Brien
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Waltero Brien ~

Születési hely, idő:
~ 1991.11.06 Las Vegas ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas East Street 956 ~

Telefonszám:
~ 38761113474 ~



Alperes adatai

Név:
~ Patrick Fischer ~

Születési hely, idő:
~ X ~

Bejelentett lakcím:
~ X ~

Telefonszám:
~ X ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.06.12 szombaton 9:00kor tettem ajánlatott egy Rottweiler kutyára az online hírdető felületen és 4 nap után is Én voltam az egyetlen aki ajánlatott tett. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Személyes sérelem mert átverve érzem magam illetve online hírdető felület szabályai megszegése ~

A történtek részletes leírása:
~ A fent említett úr meghirdetett egy Rottweiler kutyát amire egyedül Én tettem ajánlatot. Mivel a hirdetésben nem tüntette fel, hogy máshol is hirdetné a kutyát vagy a városban való eladás jogát fenntartaná emiatt Én joggal, hittem azt, hogy csak itt szeretné értékesíteni a kutyát. 4 nap eltelte után írtam neki, hogy több ajánlat nem érkezett és hogy hol és mikor vehetném akkor át a kutyát. Erre Ő közli, hogy már leadta. A fent leírtak miatt teljesen mértékben becsapva és átverve érzem magam. Kérném a bíróság segítségét az ügy rendezésére! Köszönöm. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.06.16 ~
Waltero Brien
 

Patrikkun1103

Újonc
2020. 11. 11.
21
19
V4 karakter
Patrick Fischer
LV karakter
Patrick Savier
szia! Valóban kevés amit írtam de el is mondom miért adtam el a kutyát, a városban kedd délelőtt jött egy ajánlat amit én úgy gondoltam hogy nekem megfelel és eladom azon a áron. Amikor feljöttem megnézni hogy írt e valaki akkor láttam amit írtál. Nem értem miért kell feljelenteni mikor szerintem megtudtuk volna beszélni.
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
682
1 452
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr.Waltero Brien!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • Bírálatom az ügyvédek igénybevétele nélkül hozom meg.
    • Az alperes Mr.Patrick Fischer megszegte a hirdetőfelület szabályzatát, ami a következő:
      "Ha felad egy hirdetést licitálási lehetőség nélkül abban az esetben KÖTELES eladni az Ön által kínált árucikket első olyan érdeklődőnek aki megadja az Ön által kiszabott árat. (Kivétel, ha többen is megadnák 2-3 órán belül azt az árat. Abban az esetben kérhet rá nagyobb ajánlatot az előző érdeklődőktől.) Amennyiben nem teszi meg KÖTELES terméke 10%-át kifizetni az érdeklődőnek."
    • Abban az esetben, ha az alperes bizonyítani tudja, hogy nem Mr.Waltero Brien volt az első olyan személy, aki ajánlatot tett a termékékre, akkor a vád ejthető.
    • Ha az alperes nem tudja bebizonyítani, akkor kérvényezem a bíróságtól, hogy a felperesnek, Mr.Waltero Brien-nek szolgáltassa vissza 350.000$ (háromszázötvenezer) 10%-át, ami 35.000$ (harmincötezer).


Rosalia González
Prosecutor
 
  • Tetszik
Reactions: jory és LeRoy

Patrikkun1103

Újonc
2020. 11. 11.
21
19
V4 karakter
Patrick Fischer
LV karakter
Patrick Savier
igen ő volt az első aki ajánlatott tett, a 35.000$-t vissza szolgáltatom ez esetben.:)
 
Utoljára szerkesztve:

Faul72

Barangoló
2019. 01. 15.
115
35
LV karakter
Waltero Brien
Köszönöm és elfogadom Patrick Fischer 35.000$ ajánlatát. Ha a pénz átadása megtörénik akkor részemről lezártnak fogom tekinteni az ügyet.
Patrick Fischertől szeretnék kérni egy telefonszámot amin el tudom érni a városban!
 

Faul72

Barangoló
2019. 01. 15.
115
35
LV karakter
Waltero Brien
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! @Bakusz
Pénzt megkaptam! Részemről lezártnak tekintem az ügyet.
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Waltero Brien és Mr. Patrick Fischer!

Köszönöm tájékoztatásukat, miszerint peren kívüli egyezség igénybevétele útján a kerületi bíróság bevonása nélkül sikerült az ügy tekintetében közös nyugvópontra jutniuk, így az ügyet a District Court érdemben nem tárgyalja.
Ad. Érdemen kívül jegyezném meg, hogy Mr. Fischer nem került volna elmarasztalásra, ugyanis a felperes ajánlati kötöttsége megszűnt, amikor az alperes az ajánlatát kifejezetten visszautasította.

Ezúton is köszönöm Prosecutor Ms. Rosalia González munkáját, illetve bízok a sikeres és tisztességes ügylethűségben.




Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.