[DC084] Zachary Carlise v. Pablo De Salviano

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bandenek

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 12.
488
358
Palotás
V4 karakter
Brendon Blackwell
LV karakter
Davis Buck
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~Zachary Carlise~

Születési hely, idő:
~ Wales, Cardiff, 1989.03.08 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Prickle Pine,Community ST. 3/A ~

Telefonszám:
~ 38761111285 ~



Alperes adatai

Név:
~ @HuanCortez online felhasználó ~

Születési hely, idő:
~ nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ nem ismert ~

Telefonszám:
~ nem ismert ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~2021.05.25 online hirdetőfelület OLX ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ akik látták a hirdetést ~

Keletkezett anyagi kár:
~ az ajánlott összeg 4.000.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ A mai napon felraktam a házamat az online hirdetőfelületre.Nem sokkal később miután felkerült a hirdetés az alperes ajánlott érte 4.000.000$t amit nem sokkal később vissza is vont. ~

Bizonyítékok:
~ Gazdagnegyedi ház eladó nagy garázzsal! | SeeMTA Fórum (see-game.com) ~



~ Kelt:2021.05.25 ~
Zachary Carlise
 

HuanCortez

Újonc
2021. 03. 21.
1
3
LV karakter
Pablo De Salvino
Tisztelt bíróság.
Én lennék akire érkezett a feljelentés, számomra nevetséges az egész történet, tudtommal időben mondtam vissza az ajánlatomat ami nem is lett elfogadva, megkeresve sem lettem hogy esetleg a lakás az enyém, és megtartja.
A hírdetés alatt más is megadta a lakásért ugyan ezt az összeget, már itt nem értem a problémát, főleg úgy hogy elvileg el is kelt a lakás a hirdetés szerint, nem tudom miféle kár keletkezett a kedves felperes úrnak úgy hogy a négy millió dollárt más megadta neki érte, ezáltal már nem én voltam a legnagyobb ajánló, bőven ezelőtt kiszálltam a licitből. :)
Várom a visszajelzést.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Bandenek

Bandenek

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 12.
488
358
Palotás
V4 karakter
Brendon Blackwell
LV karakter
Davis Buck
Tisztelt bíróság,
Amit az alperes állít az igaz, nem tagadom. Viszont, ettől függetlenül megsértette a hirdetőfelület 1. szabálypontját ami szerint idézem
"➢ Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."
Részemről ennyi, várom a bírói ítéletet.
 
  • Vicces
Reactions: HuanCortez

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Zachary Carlise!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • Ön nem fogadta el a Mr. Pablo De Salvino által felkínált összeget, s így az alperes ajánlati kötöttsége megszűnik az ajánlat elutasításával, ezáltal az alperesnek jogában állt - már alapvetően sem hatályos - ajánlatát visszavonni.
    • Mindettől függetlenül, a bíróság enyhítő körülményként értékelné, hogy ugyanazt az ajánlatot más ajánlattevő is megadta, valamint hogy az ingatlan már eladásra került.


    Mr. Pablo De Salvinot felmentem a vádak alól.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.