[DC082] Tommaso Camorra v. Brian Wade

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butcher

Újonc
2019. 01. 10.
27
12
24
Pest
V4 karakter
Adam Butcher
LV karakter
Tommaso Camorra
V2 karakter
David Butcher
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Tommaso Camorra ~

Születési hely, idő:
~ 1981.08.03 ~

Bejelentett lakcím:
~ RedSans East 32 ~

Telefonszám:
~ 387612004153 ~



Alperes adatai

Név:
~ Brian Wade ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.05.23 19:24 LasVenturas Airport ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár:
~ x ~

A történtek részletes leírása:
~ Éppen az esti rutinomat követve elindultam hazafele, hogy másnapra ki tudjam magamat pihenni. A megszokott úton közlekedve egy Sheriff megállított avval az indokkal, hogy szembe sávban közlekedtem. Én úgy gondolom, hogy mivel jelzőtábla, forgalmi tábla nem tiltja a balra kanyarodást, így teljesen nyugodt szívvel fordultam mindig arra az útra. A sheriff úr szerint szembe sávnak minősül, akkor is, ha azt jelző/forgalmi tábla nem jelzi azt. Én evvel a kijelentéssel nem értek egyet. Az utcáról, ahol a szabálysértés megtörtént fotókat készítettem, és képi szerkesztéssel demostráltam még is milyen irányban közlekedtem aznap. A csekkről egy fénymásolatot is készítettem, mielőtt azt be fizettem volna. A sheriff többszöri figyelmeztetése után is csak annyit mondott ami szabály sértés az szabály sértés. Az intézkedést előre is köszönöm szépen! ~

Bizonyítékok:
~ Imgur: The magic of the Internet ~



~ Kelt: LasVenturas 2021.05.24 ~
Tommaso Camorra
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Tomasso Camorra!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A Disctrict Court érdemben nem foglalkozik rendvédelmi perekkel. Amennyiben keresetindítási szándéka továbbra is fennáll, ismételt keresetbenyújtással szíveskedjen a Supreme Court felé fordulni.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.