[DC081] Marco Seyustin v. Oliver Rivera

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Barnuuuus

Újonc
2020. 10. 26.
8
10
LV karakter
Silvio_Montilla
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Marco Seyustin ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas. 2000.06.30 ~

Bejelentett lakcím:
~ BlueBerry Ocean street 3. ~

Telefonszám:
~ 387612004137 ~



Alperes adatai

Név:
~ Oliver Rivera ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.05.20 16 óra 42 perc. Blueberry ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Devrin Seyustin (( @yung )) , Oliver Rivera, 2 mentős Samantha Turner, Gregory Cortez ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Személyi sérülés, Korházi kezelésiköltség. ~

A történtek részletes leírása:
~ Én is a bátyám Devrin Seyustin a városházára taxit hívtunk, hogy haza tudjunk menni Blueberrybe végre egy kicsikét lepihenni. Az oda vezető úton a taxi sofőrünk Oliver Rivera ez esettben többször is személyi sérülést okozott nekünk, mivel több alkalommal is ütközött egy Mitsubishi Evoval utána meg valamilyen Forddal. Ezek után hogy oda értünk más sérülten a megadott címre Devrin Seyustin elszerette volna kérni a nevét, hogy feljelentést tegyünk ellene, de nem volt hajlandó elmondani a nevét és még neki állt feljebb. Ekkor hívtam ki a rendőrséget akik 5 percen belül ki is értek a helyszínre. Az Rendőrök neve Blevins Officer, Mathies Officer, akik nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, azonban nem igazán tudtak ez ügyben segítkezni és azt javasolták, hogy forduljunk a bírósághoz. Oliver Rivera a rendőrökkel szemben is nagyon tiszteletlenül viselkedett. Ezek után elmentünk a EMS-hez akik ellátták a sérüléseinket, illetve segítettek nekünk, hogy jobban legyünk, a csekken látszik is a kezelési költség. Ezek után felkerestük a Taxitársaság igazgatóját, elkezdtünk társalogni és megbeszélni a dolgokat, de Oliver Rivera oda jött a barátjával rágalmazni minket. ~

Bizonyítékok:
~ Amit én kaptam Marco Seyustin: https://imgur.com/a/X8uHPQf , Amit a bátyám Devrin Seyustin: https://imgur.com/a/QkTGk6J ~



~ Kelt: 2021.05.20 ~
Marco Seyustin
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT

Tisztelt Mr. Marco Seyustin!

Ezúton tájékoztatom, hogy feljelentése beérkezett a Las Venturas Judgement hivatalába, s az ügy feldolgozását megindítom, ennek fényében tárgyalásra beidézem az alperest, Mr. Oliver Riverat ((@G3RY)) , valamint az említett szemtanúkat, Mr. Devrin Seyustint ((@yung)), Ms. Samantha Turnert ((@Vella)) és Mr. Gregory Cortezt ((@SzalexHun)), valamint az eljáró rendőrtiszteket Officer Mr. Mathiest, illetve Officer Mr. Blevinst, akiket arra kérek, e minőségükben tegyenek vallomást intézkedésekről.

Az ellenérdekű felek számára lehetőség van hivatalból kirendelt ügyvéd védelmét igénybevenni, amennyiben ezzel a lehetőséggel kívánnak élni, kérem ezen szándékukat 24 órán belül jelezzék.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és Predi

yung

Barangoló
2019. 01. 10.
113
54
Bp.
LV karakter
Conor Montilla
V2 karakter
Genji Shouto
Tisztelt Bíróság!

Én mint Devrin Seyustin tanúsítom a történteket, amit öcsém, Marco Seyustin részletezett, mivel ott voltam a történtekkor, és én is sérüléseket szenvedtem, amiért a korházi számla is jelen van a bizonyítékok között.
 

Hivatlan

Újonc
2020. 12. 19.
37
79
Debrecen
LV karakter
Gregory Cortez
Szép napot, Tisztelt bíróság!
Gregory Cortez Paramedic vagyok az LVMS-től, befáradt a két úriember saját lábán a kórházba, és kérték az ellátást, kisebb sérüléseik voltak, nem egetrengetők, elmondták hogy mi történt mi pedig kiállítottuk számukra a papírokat. Közöltük velük, hogy a taxival mi jó kapcsolatot ápolunk, és nem szeretnénk összetűzésbe kerülni, majd elbúcsúztunk egymástól.
 

Vella

Írnok deák
Támogató
2020. 07. 12.
617
427
LV karakter
ciro teun
Szép napot, Tisztelt bíróság!
Samantha Turner vagyok az LVMS-től. Az említett két úriember befáradtak a kórházba, nem voltak nagyobb sérüléseik, elmondták a történteket, mi pedig dokumentáltuk az ellátást. Közöltük, hogy nem szeretnénk összetűzést a Taxitársasággal, aztán elbúcsúztunk egymástól.
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Marco Seyustin!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:


    • Az eljárás az alperes távolléte mellett zajlott. A bizonyítékok mérlegelése alapján az alperest, Mr. Oliver Riverat foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés vétsége miatt a kórházi ellátási költségek megtérítésén felül 20.000 (húszezer) $ (dollár) kártérítés megfizetésére marasztalom a felperes javára.

Ezúton felszólítom tehát az alperest, Mr. Oliver Riverat, hogy az ítéletben foglalt összeget - mely jelen esetben 22.500 (huszonkétezer-ötszáz) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 5 napon belül!

Amennyiben az alperes a határidőn belül nem teljesít, Önnek, Mr. Seyustin, jogában áll a kártérítés összegét a Las Venturas Judgement Recoveryn keresztül behajtatni:



Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.