[DC075] Andrew M. Wilson v. Carter Drake

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
579
1 223
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Andrew Murry Wilson ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson, Hospital 1991.03.04 ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson West St/4 ~

Telefonszám:
~ 387612001819 ~



Alperes adatai

Név:
~ Carter Drake ~

Születési hely, idő:
~ X ~

Bejelentett lakcím:
~ X ~

Telefonszám:
~ X ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.04.29 délelőtti órákban ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ X ~

A történtek részletes leírása:
~ Üdv! Kitettem egy Hummer H1 hirdetés, melyben 2.500.000$ kezdőárat jelöltem meg. Az úr pedig 2.000.000$-t ajánlott. Ez kezdőár alatti összegnek minősül. Így szeretném elkérni a 2.500.000$ 5%-át. Ami pontosan 125.000$ készpénzt jelent. Megpróbáltam megkeresni de nem volt hajlandó együttműködni. Továbbá, ezzel rontott az üzleti haszonszerzési céljaimon is így ezen okokból kifolyólag, szólítanám fel a kártérítés leggyorsabban történő lebonyolítására.
Edit: Kitörölte az ajánlatát, így akár a 10%-ra is jogosan igényt tarthatnék. Ha ez lehetséges akkor a 10%-ra tartok igényt. ~

Bizonyítékok:
~ Hirdetés: https://forum.see-game.com/threads/fullos-hummer-h1-elado.207646/ ~



~ Kelt: Fort Carson West St/4 // 2021.04.29 ~
Andrew M Wilson
 
Utoljára szerkesztve:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Andrew M. Wilson!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!


Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni."
    • A bíróság üdvzöli, hogy keresetében az üzleti haszonszerzési lehetőség rontására is kitér.
    • Bár valóban fennáll az ajánlat kitörlése miatt megítélhető 15% is, az alperes már alapvetően is a szabályzatot sértő hirdetését vonta vissza, így ezen vádpontok jelen esetben nem kumulálhatóak.

Ezúton felszólítom tehát az alperest, Mr. Carter Drake-t, hogy a kezdőlicit összegének 5%-át - mely jelen esetben 125.000 (százhuszonötezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 10 napon belül!

Amennyiben az alperes a határidőn belül nem teljesít, Önnek, Mr. Wilson, jogában áll a kártérítés összegét a Las Venturas Judgement Recoveryn keresztül behajtatni:

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.