[DC073] Austin Byrnes v. Theodore B. Cruz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Austin Byrnes ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, Nevada - 1997.08.23 ~

Bejelentett lakcím:
~ The Emerald Isle, Delante St. 21. ~

Telefonszám:
~ 387-6113/90-27 ~



Alperes adatai

Név:
~ Theodore B Cruz ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Online hírdető felület, 2021.03.06 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ - ~

A történtek részletes leírása:
~ 2021.03.03. Történt, hogy feltettem egy általam birtokolt gépjárművet az online hirdetőfelületre és másnap az alperes megadta érte a kezdőárat. A többi érkező ajánlattal nem voltam eléggé megelégedve, így elfogadtam az általa megadott kezdőárat. Szombat délutánig vártam és utána felkerestem privát üzenet formájában az alperest, ahol leírtam neki hogy a megadott összegért át is veheti a gépjárművet. Egy kis várakozás után választ kaptam, ahol lényegében visszavonta a kezdőár megadását, ami a legnagyobb ajánlat volt. ~

Bizonyítékok:
~ Hírdetés |
Levelezés ~


~ Kelt: 2021.03.06 17:03 ~
Austin Byrnes
 
Utoljára szerkesztve:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Austin Byrnes!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."

Ezúton felszólítom tehát az alperest, Mr. Theodore B. Cruzt ((@KOZKA)) hogy a kezdőlicit összegének 10%-át - mely jelen esetben 305.000 (háromszázötezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek 5 napon belül!

Amennyiben az alperes nem teljesít, Önnek, Mr. Byrnes, jogában áll a kártérítés összegét a Las Venturas Judgement Recoveryn keresztül behajtatni:

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: bubarzhy és Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.