[DC071] Arwel Markham v. Darius Horn

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
682
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Arwel Markham ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, Medical Center. 1973.05.26. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Sinaloa ST 24. ~

Telefonszám:
~ 387611/33447 ~



Alperes adatai

Név:
~ Darius Horn ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ 387612/006220 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.02.22. 21:30, Las Venturas Taxi Társaság. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Officer Magnor #11092, Stephen Guzman, Lisa Rowan, Gregory D Watson ~

Keletkezett anyagi kár:
~ A kilépési díj: 50.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Darius Horn ma este folyamán önszántából leadta a kulcsait nekem, mondván, hogy ki akart lépni a cégből. Az esethez a fent is említett biztos úr érkezett ki. Szerződés szegés vádjával megbírságolta mivel az alperes nem tudta kifizetni a kilpési összeget. Mr. Officer Magnor jelezte felém, hogy forduljak a bírósághoz a keletkezett anyai kár ügyében. Az alperes a rendőr jelenléte előtt is obszcén szavakkal illetett meg és azt mondta idézem: "Nem te vagy az első, aki be akar hajtani rajtam zsét a bírósággal", "Az 50ed meg úgyse látod soha". Amikor a rendőr úr eltávozott, a kapuban megfenyegetett: "Rossz fába vágtad a fejszéd", "Figyelj mikor, hova mész. Nehogy egy golyó lyukassza ki azt a ronda fejed". A fenyegetést hallhatta Mr.Stephen Guzman((@Stepi) és Mrs.Lisa Rowan((@Jucaaa)), akik éppen a taxi telepre hajtottak be; illetve egy cégtársam, aki a fenyegetésnél ott volt Mr.Gregory D Watson((@Wexen)). ~

Bizonyítékok:
~ A Renzo-TOW Company egyik
szabálypontját sértette meg (szerződés szegés), ami a következő: "1 hónapon belüli kilépés/kirúgás esetén kötelessége a cég számára kifizetnie 50.000$-t". Jelentkezési lapját is benyújtom,(amelyben a személyazonosító okmányok is szerepelnek): Darius Horn jelentkezési lapja. Jelentkezési lapjában a fent említett szabályzatot tudomásul vette, amit elfogadott jelentkezésével és aláírásával. ~


~ Kelt: 2021.02.22. 22:08 ~
Arwel Markham
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Wexen és jory

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT

Tisztelt Mr. Arwel Markham!

Ezúton tájékoztatom, hogy feljelentése beérkezett a Las Venturas Judgement hivatalába, s az ügy feldolgozását megindítom, ennek fényében tárgyalásra beidézem az alperest, Mr. Darius Hornt ((@abajnok23)) , valamint az említett szemtanúkat, Mr. Stephen Guzmant ((@Stepi)), Ms. Lisa Rowant ((@Jucaaa)) és Mr. Gregory D. Watsont ((@Wexen)), valamint az eljáró rendőrtisztet Officer Mr. Ulrik Magnort ((@TYMER)), akit arra kérek, e minőségében tegyen vallomást intézkedéseiről.

Az ellenérdekű fél, Mr. Darius Horn számára hivatalból egy ügyvédet rendelek ki ((@igenazakörte , @AlexLV)), amennyiben ezen lehetőséggel nem kíván élni, e szándékát kérem 24 órán belül jelezze.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 262
1 536
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Tisztelt bíróság, én Gregory D. Watson vagyok, a RENZO-TOW Company vontatási osztály vezetője.
Tanúskodom Arwel Markham mellett.
Éppen mentem a telepre, miközben láttam egy szirénázó rendőrautót, Mr. Horn-t, illetve Mr. Arwell-t. Előttem ment egy taxitársasághoz kapcsolódó személygépkocsi is. Miközben a telep felé tartottam a rendőr elment a helyszínről azaz vele nem találkoztam, csak láttam. Természetesen érseklődésemből adódva rögtön Arwell felé vettem az irányt és odaértemkor hallottam a szavakat, mely Mr. Horn szájából hangoztak el. Természetesen Mr. Horn jelentkezési lapja és szerődésmásolata nálam is megvan.
 

TYMER

Barangoló
2019. 01. 10.
140
580
22
Budapest, Gyál.
V4 karakter
Noah_Hipple
LV karakter
Shontae_Caldwell
Tisztelt bíróság, Officer Ulrik Magnor , 11092

Valóban 2021.02.22. egy esti órában én érkeztem ki a helyszínre ahol éppen veszekedés volt Mr. Darius Hornt Illetve Mr. Arwel Markham között, mivel Mr. Darius Hornt, Elmondása szerint, nem tudta, vagy nem volt hajlandó kifizetni a szerződésben szereplő kilépési díjat ($50.000) ezért Mr. Darius Hornnak, A Las Venturasi Penal Code, VIII. PARAGRAFUS - VAGYON ELLENES BŰNCSELEKMÉNYEK
8(03)-as pontja alapján Szerződésszegés miatt egy $15.000-os helyszíni bírságot állítottam ki. Ezek után Mr. Arwel Markhamnek tanácsoltam, hogy ha tovább szeretné vinni az ügyet akkor a Las Venturasi bíroságon feljelentést tehet Darius Hornt ellen. Mindezek után elhagytam a helyszínt.
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Köszönöm vallomásaikat, s külön szeretném megköszönni Mr. Magnor szakszerű eljárását.

A Renzo-TOW Company általános szerződési feltételeit vizsgálva megállapítható, hogy a korábbi alkalmazott a céggel való jogviszonya megszűnésének bármely okból történő esetében köteles 50.000 (ötvenezer) $ (dollár) kártalanítást a cég irányába kifizetni. Mr. Darius Horn ezen kötelezettségének nem tett eleget, így a szerződésszegés vétségét valósította meg.

Mindezek értelmében kijelentem, hogy a 'DC071' fémjelzéssel ellátott ügyben:

Én, Judge Henley Castellano úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!


Önnek, Mr. Markham, jogában áll a kártalanítás összegét a Las Venturas Judgement Recoveryn keresztül behajtatni:


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.