[DC068] Sakai Kazuki v. Daisy Sears

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csapa

Újonc
2020. 11. 19.
20
25
100
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Sakai Kazuki ~

Születési hely, idő:
~ Stockton California, 09/05/1988 ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Alperes adatai

Név:
~ [SASD] Deputy Sheriff [+I] Daisy Sears ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismertlen ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021/02/08 Fegyház ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Lelki okozott kár. ~
0$

A történtek részletes leírása:
~ Nos az történt hogy a mai nap elvontattam egy társam kocsiját mivel lefulladt. A két hölgy utánam fordult mikor a kapitányságuk előtt hajtottam el. Levillogtak,félreálltam és behoztak KBO, KÖTM indokkal. Ez 100napos fegyházat vont maga után. Ezzel még semmi baj nem lett volna de egyszer kifutottam a kapun akkor lesokkoltak és beljebb vittek. Rá 5perc múlva kificamodott a bokám, és nem hogy segítettek volna hanem megjutalmaztak még 90nappal. Olyan indokkal hogy "Erőszak fegyőrrel szemben" közbe egy ujjal se nyúltam hozzájuk. ~

Bizonyítékok:
~ - ~



~ Kelt: 2021/02/08 ~
Sakai Kazuki
 
Utoljára szerkesztve:

tito

Újonc
2019. 09. 19.
187
521
V4 karakter
Aldo Massi
Tisztelt bíróság, Mr. Sakai Kazuki.

Én Daisy Sears, mint jelen lévő alperes, megcáfolnám Mr. Sakai Kazuki állításait.
A történetből rengeteg fontos részletet kihagyott, még pedig:
1.) Amikor szökési kísérlettel próbálkozott, a kettő Deputy-t, az-az jó magam, Daisy Sears-t és Maisy Flores-t, kis híján fellökött, ezzel megtörve "blokádunkat". Ebből kifolyólag kapta az "Erőszak fegyőrrel szemben"-i plusz szankciót.
2.) Rengeteget próbált ellenkezni az egész intézkedés alatt, többször megtagadta utasításainkat, csak hosszas könyörgés után lehetett őt rávenni arra, hogy együttműködjön velünk.
3.) Melyik részre értendő a "lelki okozott kár"? Magának nincs bűntudata azok után, hogy közúti balesetet okozott, cserbenhagyta a balesetet szenvedőt és még ezek után van ereje szökést megkísérelni?



(( Szia újra, lenne pár kérdésem a végére.
1.) Honnan tudtad meg a teljes nevem? Én nem mutatkoztam be neked, soha meg sem kérdezted. = MG.
2.) Miért kéne a "bokakificamodásodra" rp-znem, ha csak azt láttuk tőled, hogy ugráltál le a fegyház felső szintjéről? Szerintem ez teljesen nonszensz. ))
 
Utoljára szerkesztve:

Csapa

Újonc
2020. 11. 19.
20
25
100
Tisztelt bíróság, Mr. Sakai Kazuki.

Én Daisy Sears, mint jelen lévő alperes, megcáfolnám Mr. Sakai Kazuki állításait.
A történetből rengeteg fontos részletet kihagyott, még pedig:
1.) Amikor szökési kísérlettel próbálkozott, a kettő Deputy-t, az-az jó magam, Daisy Sears-t és Maisy Flores-t, kis híján fellökött, ezzel megtörve "blokádunkat". Ebből kifolyólag kapta az "Erőszak fegyőrrel szemben"-i plusz szankciót.
2.) Rengeteget próbált ellenkezni az egész intézkedés alatt, többször megtagadta utasításainkat, csak hosszas könyörgés után lehetett őt rávenni arra, hogy együttműködjön velünk.
3.) Melyik részre értendő a "lelki okozott kár"? Magának nincs bűntudata azok után, hogy közúti balesetet okozott, cserbenhagyta a balesetet szenvedőt és még ezek után van ereje szökést megkísérelni?



(( Szia újra, lenne pár kérdésem a végére.
1.) Honnan tudtad meg a teljes nevem? Én nem mutatkoztam be neked, soha meg sem kérdezted. = MG.
2.) Miért kéne a "bokakificamodásodra" rp-znem, ha csak azt láttuk tőled, hogy ugráltál le a fegyház felső szintjéről? Szerintem ez teljesen nonszensz. ))
1)Nos, kezdjük ott hogy nem húztam az időt semmit.

2)Amikor megpróbáltam kiszökni akkor figyeltem arra hogy ne essen semmi bajuk, nem is lökhettem volna fel senkit mivel nem maguk között mentem ki.

3) Nyilván nem lesz bűntudatom hogyha semmi közöm nincs egy közúti balesethez se. A vontatót 3napig nem használtam, előtte nem igazán történ baleset.

(( 1) MG nem lehet mivel te raktál be, és kiírja ki rakott be és miért. IRL van egy papír amire rávan írva az érintett neve illetve a Rendvédelmis neve.Illetve szerintem te adtad a csekket és azon rajta kell hogy legyen a neved..

2) Nem halál RP volt mivel fegyházhoz menet 2x is ütköztünk lement a HP-m. Nem akartam meghalni meg semmi de véletlen leugrottam a 2.ról. Semmi szándékom nem volt arra hogy Halál RP-t csináljak.
Erről ennyit))
 
  • Vicces
Reactions: Custer

tito

Újonc
2019. 09. 19.
187
521
V4 karakter
Aldo Massi
(( Én most csak az OOC részre válaszolnék, az IC-t nem akarom tovább húzni.

1.)
[2021-02-08 12:22:08] [Output] : [Fegyház]: [SASD] Deputy Sheriff [+I] Maisy Flores fegyházba helyezte Sakai Kazuki játékost.
[2021-02-08 12:20:38] [Output] : *** Maisy Flores letépi a csekket, és átadja Sakai Kazuki-nak/nek.

Egyiknél sem szerepel az én nevem.
A +100 percet adtam én, de arról nem rémlik, mintha te bármi papírt kaptál volna.

2.) Nem ugrálhatsz le a felső szintről azért, mert kevés a hp-d. ))
Erről ennyit))
 
  • Tetszik
Reactions: Burak és vigar

Csapa

Újonc
2020. 11. 19.
20
25
100
(( Én most csak az OOC részre válaszolnék, az IC-t nem akarom tovább húzni.

1.)
[2021-02-08 12:22:08] [Output] : [Fegyház]: [SASD] Deputy Sheriff [+I] Maisy Flores fegyházba helyezte Sakai Kazuki játékost.
[2021-02-08 12:20:38] [Output] : *** Maisy Flores letépi a csekket, és átadja Sakai Kazuki-nak/nek.

Egyiknél sem szerepel az én nevem.
A +100 percet adtam én, de arról nem rémlik, mintha te bármi papírt kaptál volna.

2.) Nem ugrálhatsz le a felső szintről azért, mert kevés a hp-d. )
(( 1) Nem voltam benne biztos hogy te állítottad a csekket, de még mindig te raktál be így tudom a neved,
2.) Már mondtam hogy nem azért ugrottam le mert hogy "Kevés volt a HP"-m. ))
((De tudtommal ez nem Panaszkönyv felület ahol OOC dolgokat kell megbeszélni, arra ott van a kijelölt rész!!))
 
  • Tetszik
Reactions: tito

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Sakai Kazuki!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A Disctrict Court érdemben nem foglalkozik rendvédelmi perekkel. Amennyiben keresetindítási szándéka továbbra is fennáll, ismételt keresetbenyújtással szíveskedjen a Supreme Court felé fordulni.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és Custer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.