[DC063] Gregory D. Watson v. Denzel Boyd

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 262
1 536
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Gregory D Watson ~

Születési hely, idő:
~ Boca Raton Hospital, 1999. June. 16 ~

Bejelentett lakcím:
~ Rockshore West 109 ~

Telefonszám:
~ 38761149147 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ismeretlen ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.01.30. - OLX Hírdetőfelület
~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Idézem:"Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak." -azaz 10 százalék ~

A történtek részletes leírása:
~ Meghírdetem eladásra a kocsimat, övé volt a legnagyobb licit, majd elfogadtam azt és visszavonta. ~

Bizonyítékok:
~
olx.co.uk ~


~ Kelt: 2021.01.30. 10:54 ~
Gregory D Watson
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
  • Tetszik
Reactions: morty. és Willi

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
682
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Lucy Reed
V2 karakter
Ceria Pietrina
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Gregory D Watson!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre, az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."

    • Az alperes, Mr. Denzel Boyd ((@Willi)) ajánlata 10%-át - mely jelen esetben 260.000 (kettőszázhatvanezer) $ (dollár) - összegű pénzbírság kiszabását kérvényezem, amit a felperesnek 15 napon belül meg kell fizetnie!

Renzo Lucy
Prosecutor
 

Willi

Újonc
Támogató
2019. 02. 08.
62
28
V4 karakter
Letitia Ellis
LV karakter
Denzel Boyd
Mit tudtam volna mást csinálni ha közben elfogyott a pénzem? Azért vontam vissza ajánlatom hogy nehogy az legyen hogy megnyerem a licitet aztán meg nem tudom kifizetni.Ilyenkor mi mást tudnék csinálni?
És amúgy is az eladónak semmi hátránya nem származik belőle az égvilágon.
 
Utoljára szerkesztve:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Gregory D. Watson!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • Ön nem fogadta el a Mr. Denzel Boyd által felkínált összeget, s így az alperes ajánlati kötöttsége megszűnik az ajánlat elutasításával, ezáltal az alperesnek jogában állt - már alapvetően sem hatályos - ajánlatát visszavonni.
    • Mindezentúl, a hirdető felületről eltávolításra került az Ön hirdetése, így érdemben azzal a bíróság nem tud foglalkozni.


    Mr. Denzel Boydot felmentem a vádak alól.
    Ezúton is köszönöm Prosecutor Mrs. Renzo Lucy munkáját.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.