[DC059] Thomas Carl feljelentése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sinskoma

Zöldfülű
2019. 04. 27.
185
174
LV karakter
Randolph Marks
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Thomas Carl ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1997.10.23. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Ligget Street 22. ~

Telefonszám:
~ 387611999180 ~



Alperes adatai

Név:
~ ismeretlen ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen ~

Telefonszám:
~ ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.01.21. 14:00, Négysárkány kaszinó előtti kereszteződés ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Az utasom, Ronaldo Rodrigez Santa (a tanúság vállalásáról nem lett megkérdezve) ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 3283$ ~

A történtek részletes leírása:
~ A Négysárkány előtti kereszteződésben álltam az autópálya felé a piros lámpánál, visszafordulási szándékom volt, majd amikor a jelzőlámpa zöldre váltott, elezdtem a manővert. Nekem bal olalról (a benzinkút felől a Négysárkány kaszinó felé) az Uram Trans Co. JOB-6273-as rendszámű járművével (ez úton kérem Önöket, amennyiben lehetséges, hogy kérdezzék meg a vállalatot, hogy az adott időpontban kinek volt kirendelve a jármű) a sofőr belémcsapódott, ezzel nekem anyagi kárt (füstölő motor, motorháztető megrongálódása és a bal első fényszóró eltörése), és az utasomank személyi sérülést okozva (feje, illetve a két karját fájlalta, helyszínen elláttam, állítása szerint további ellátásáról gondoskodik). A vétkes sofőr állítása szerint az ő lámpája is zöld volt, de ezt a nagy lendülete és az én lámpám miatt nehezen hiszem el, hogy valós lenne. Ezt a helyszínen jeleztem neki, ő azt válaszolta, hogy tegyek feljelenzést, majd elhajtott a helyszínről. Az anyagi kárt a helyszínen nem rendezte. A szervízben számlát én fizettem ki, amelyen a baleset következtében rongálódott elemek és munkadíjuk láthatóak. ~

Bizonyítékok:
~ Fedélzeti kamera felvétele, Számla ~



~ Kelt: Las Venturas, 2021.01.21. ~
Thomas Carl
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Thomas Carl!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • Önöknek a baleset időpontjában, a helyszínen kellett volna betétlapot kitölteni, vagy Önnek legalább egy helyszínelő járőrt kihívni, s így a másik sofőr személyazonosságáról is tudomást szerezni.
    • Ön szintén elmulasztotta a megfelelő tájékozódást a kereszteződésben, a bizalmi-elvet figyelmen kívül hagyva.
    • Azon kereszteződésben valóban telizöld lámpa üzemel.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.