[DC051] Ike Tapp v. Withaker Dixon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ike Tapp

Újonc
2020. 11. 05.
12
3
LV karakter
Ike Tapp
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Ike Tapp ~

Születési hely, idő:
~ 1997.04.20., Las Venturas Korház ~

Bejelentett lakcím:
~ Prickle Pine Motel 12. szoba ~

Telefonszám:
~ 38761128534 ~



Alperes adatai

Név:
~ Withaker Dickson ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.11.09. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ - ~

A történtek részletes leírása:
~ 2020.11.06-án eladásra kináltam a fegyver engedélyem, melyet 2020.11.09-én Withaker Dickson megnyerte egy 190.000$-os ajánlattal. Kijelentettem őt nyertesnek, majd miután napokon át nem jelentkezett privát üzenetben is felkerestem, azóta többször is fent volt a platformon, de nem jelentkezett, úgy gondolom direkt kerül engem, mivel meggondolta magát. ~

Bizonyítékok:
~ https://imgur.com/xP8YRCZ
https://imgur.com/Qs9wF6d ~



~ Kelt: 2020.11.13. ~
Tapp
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Ike Tapp!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indokolás:



    • A hirdető felület szabályzatának értelmében: "Ha licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak." Az alperes a korábbiakban kötelezettség vállalása iránt kifejezte akaratnyilatkozatát. Az ajánlat visszavonásának minősül egyebekben a fizetési kötelezettség teljesítésétől való tartózkodás is, ennek értelmében,

amennyiben az alperes, Mr. Withaker Dickson ((@Rekorderboy79)) nem teljesíti a vételár kifizetésére irányuló kötelezettségét az ítélet jogerőre emelkedésétől számított három napon belül (2020. 11. 17., 23 óra 59 percig), ezúton felszólítom a kötelem tárgya vételárának 10%-a, jelen esetben 19.000 (tizenkilencezer) $ összegű kártérítés az eladó felé irányuló teljesítésére. A kártérítés teljesítésének kikényszerítése ismételt keresetbenyújtással bírósági úton érvényesíthető.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.