Davis Kyle jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vajli

Újonc
2022. 08. 21.
1
0
V2 karakter
Davis Kyle
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Davis Kyle
Születési hely, idő: Las Vegas. 1977.05.25.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonos aplikációban dchat-en (( Discord : Vajli#0001))
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Nincs
Legmagasabb végzettsége: Rendészeti
Eddigi munkahelyei: ORFK,NAV, OMSZ.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Magamról. 45 éves vagyok, Las vegasban születtem, eddigi munkáim. 1997 - 2002. ORFK karier. 2003-2009 NAV karier. 2009-2016 OMSZ. Rendvédelmi szak vézetségem van és ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni. És nagyon képzett vagyok ebben a szakmában, szeretem ezt a munkát csinálni és voltam is már ilyen munkában. Rendőr, navos, mentős. és amit eddig nyújtottam teljesítményt addig az jó volt, ahogy láttam vissza jelzés képen. Sok dicséretet kaptam és kitüntetést aminek nagyon örülök. Rendőrségben előzőnek Főtörzszászlósik voltam a rendőrségnél, navnál Hadnagyig, OMSZ-nél pedig sebészig voltam és utána felmondtam. Szeretek sütni, főzni és voltam már ilyen tv műsorban is amiben jól szerepeltem. Szeretem a családom és van egy 11 éves fiam akit a feleségemmel nevelek. Segítő kész vagyok és szeretek az embereknek sűrűn segíteni bármilyen problémát megoldani, előrébb jutni.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Ádám/Vajli
Mennyi idős vagy: 18
Legmagasabb iskolai végzettséged: Szakképző iskolában bolti eladó szakot elvégeztem, és van egy éretségim.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 88 perc
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
45 éves, las vagasi közép korú férfi aki szeret szerencsejátékozni és rendvédelmi szakmája van. Gyerekorában elhatározta hogy rendőr lesz de elég gyengén tanult 5 osztályig utána bele gondolt hogy mi lesz hogyha nem fog tanulni és a szülei felvilágosítottak majd elkezdett sűrűben tanulni. 5 osztályól egészen 12 osztályig kitűnő tanuló volt és ez miatt kapott okleveleket, könyveket egyébb ajándékokat. Miután elvégezte az iskolát utána rá 3 hónapra elment egy étterembe dolgozni és ott 1 évet teljesített. utána rosszak lettek a családi körülményei mivel az anyukája elhunyt ezért egy évig nem dolgozott és utána elment egy boltba dolgozni ott teljesített egy évet utána ott felmondott és elment rendőrnek és sikeresen felvették. Ennek örült és megosztotta a barátaival és az egyik barátja is csatlakozott és ő is ment rendőrnek és felvették, így ketten tudtak járőrözni és 5 év után felmondott mivel össze veszett a főnökével és megfenyegette a főnöke. Utána elment a Nemzeti Adó és Vámhivatalhoz dolgozni és oda is felvették és ott rá egy évre jelentkezett a Merkurba és voltak sikeres bevetései, de mivel egy időben nem nagyon voltak sok bevetések ezért elkezdte unni és felmondott 3 év után. Utána elment a Országos Mentő Szolgálathoz dolgozni és oda is felvették és nagyon élvezte ezt a munkáját is egy ideig, szeretett segíteni az embereknek és hamar feljutott a rang listán mivel nagyon jól teljesített és szinte nagyon jó mentő ápoló volt. 7 év után felmondott mivel megunta egy idő után és a bezártság oka miatt mivel felhelyezték sebészre és a korházban volt és nem tetszett ez neki ezért felmondott, rá 6 évre most elutazott Los Santosba és egy új életet szeretne kezdeni mivel ezt a várost sokan dicsérték és régebbi tervébe volt hogy ebbe a városba jöjjön.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel aktív vagyok általában, segítőkész vagyok, jó az rp tudásom.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem
 
Utoljára szerkesztve:

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Davis Kyle!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.08.23 17:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.08.23 17:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nem lett egy rossz lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.