Davis Hunter jelentkezése a Boxter Mechanic Shop-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CrazyFrog

Újonc
2024. 07. 06.
4
0
Marosvásárhely
V4 karakter
Davis Hunter
LV karakter
Black Jack
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
Misike
~ Hány éves vagy? ~
18
~ Account ID-d? ~

217613
~ Jelenlegi játszott perced? ~
7 366
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~

Délelőtt és este.
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
3-4 óra
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~

Screenshot-20240706-183432-Brave.jpg

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
A SeeMTA szerverén még nem voltam frakcióban.
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal?
Természetesen.
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~

Misi vagyok, színésznek tanulok Marosvásárhelyen, a hobbiaim közé tartozik a bowling, a biciklizés, és persze a kocsmázás, de sokat is játszom, Csgo-zok, Valorantozom, de most a Seemta-ra vagyok ráfüggve:)



🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

Davis Hunter

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

Románia, Marosmegye, Marosvásárhely, 2000.07.17

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

Hillwood kft. halász, bányász, árúszállító.

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

Mert szeretem ezt a munkát, és mindenhez vonzódom amiben valamilyen motor duruzsol. Valamint mert hiába nem tanultam sokat, és nem figyeltem sokat középiskolában, az élet visszavezetett az autószereléshez, és tökéletesíteni és bővíteni akarom az eddigi tudásom.

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

Természetesen!

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

Davis Hunter vagyok, Marosvásárhelyen születtem 2000.07.17. Anyám neve Davis Angelina.A gyerekkoromat egy kertesházban töltöttem, ahol a kedvenc foglalkozásom a kertben futkározás és játszás volt a kutyánkkal, egy édes kis Borsó nevű tacskóval. A Marosvásárhelyi Gheorge Shincai szakközépiskolában jártam autószerelő szakra, ahol ha nem is tanultam túl sokat, de kifejezetten jól éreztem ott magam, ezt sikeresen elvégeztem az érettségivel együtt, ezután szabadúszó autószerelő lettem. Majd a családom elveszítése miatt ott hagytam a szülővárosom, hogy magam mögött tudjam hagyni a rossz emlékeket, és San Fierróba költöztem, ahol tartós munkát kerestem, kevesebb mint több sikerrel. Próbáltam kezdőtőkét szerezni Bányász ként, Horgász ként, Árúszállító ként, majd személy és beszállító ként, viszont ez nem lett sajnos sikeres.

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
Nagyjából 30perc.



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.09. (Kedd) 16:30
- 2024.07.11. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.