Davis Freetown jelentkezési lap!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Koponya0321

Újonc
2021. 11. 07.
10
2
V4 karakter
Davis Freetown
LV karakter
Davis Freetown

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Freetown
Középső név: -
Keresztnév: Davis
Születési hely és idő: Las Venturas 2002-11-29
Anyja leánykori neve: Layla Ashton

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-706-0185
E-mail cím: Davis2024@See-game.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mert szeretek vezetni és tudok itt beszélgetni új arcokkal


Miért pont önt vegyük fel?
Mert jó a vezetési képességem és a reflexem illetve Tisztelet tudó vagyok az ügyfelekkel és társaimmal


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka fontos és hatékony módja lehet a feladatok megoldásának, különféle perspektívákból érkező egyének összehangolt erőfeszítése révén. A jól működő csapatok az egyes tagok erősségeit kihasználják, és segítik egymást a gyengeségeik kezelésében.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Gergő


Hány éves vagy?
17,5

Hány játszott perced van?
9783


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Legjobb tudásom szerint nem voltam


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Ki nyitottam egy Beta kulcsot még a LV v4 elött, Nincsenek ellenségeim, van egy szép vagyonom


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 órát de változhat a tanulás miatt


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Azért válasszatok engem mivel Tisztelet tudó vagyok a várost valamennyire ismerem illetve a jármüvekre vigyázom, szeretek vezetni, az ügyfelekkel tisztelet tudó vagyok ic és ooc is egyaránt

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Gergő vagyok November 29-én születtem. Vereb nevü kis faluban élek a szüleimmel. Szeretek a szabadban lenni és barátokkal el menni valamerre.Rendszeresen járok barátokkal a határba Airsoftozni saját szabályokkal. Budapesten tanulok a Budapest BMSZC Than Károly őkoiskolában Honvéd kadét szakon azon belül a Környezet védelem. Havi egyszer járok a Mária Terézia laktanyába Alakit és fegyver szétössze szerelést gyakorolni.Mindenkinek megadom a kellő tiszteletet és nem szeretek ellenségeskedni senkivel sem.Szeretek társalogni és szórakozni videó hivásban barátokkal/frakció tagokkal is!




Aláírás: Gergő

Kelt.:2024-01-11
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.