DavidBmc jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
ffb0679f62eb99e90387fc3c8ea95f79.png

DavidBmc Moderátori jelentkezése

1. IG neved
< Davidson Goodwin >
2. Mióta használod a TeamSpeaket?
< 2016, pontosan nemtudom >
3. Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
< Napi 6-7órát, iskolaidőben változó. Többnyire amikor gép előtt vagyok, bármikor tudnék időtszánni a feladatra. A nap bármelyik pontjában elérnek a játékosok akár az ügyfélszolgálaton kívül is! >
4. Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken
< Reggel felkelek, az az első hogy feljövök TeamSpeakre, amennyiben nem tartózkodom a gépnél többnyire az Away From Keyboard szobákat használva vagyok elérhető. Általánosságba amennyiben nem vagyok gép előtt 1-2órán belül válaszolok mindenkinek . Jelenlegi statisztikák szerint, ebben az évben eddig 1198óra, 20percet töltöttem el saját szerveremen aktívan. >
5. Miért válasszunk be téged a csapatban?
< Több éves tapasztalatom van a kliens használatával, szerver konfigurálással is foglalkozom. >
6. Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
< Munkám és a magam tudnám hozzátenni. >
7. Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
< Szeretnék ismeretséget szerezni a csapaton belül, új embereket megismerni. Legfőbb célom a játékosok és a TeamSpeak felhasználók segítése. >
8. Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
< Privát üzenetben vagy az ügyfélszolgálat szobáit használva megválaszolnám kérdéseiket/elmagyaráznám a program működését. Esetlegessen készitenék segítő videókat. >
9. Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
< Számomra nem létezik legfontosabb szabály, minden szabályt be kell tartani kivétel nélkül! >
10. Ismeretség a teamen belül?
< Sajnos egyenlőre még nincs. >
11. Referenciáid
<
- AVRP - pontos időpontot sajnos nemtudok, körülbelül 1hónapig lehetettem moderátor mivel áttértek discordra, eztkövetően kiléptem. (messenger csoportal tudom bizonyitani)
- Saját szervert üzemeltetek 2017 októbertől
- SAS NETWORK - Próbaidős Moderátor 2021.02.26 / 2021.04.03
- SAS NETWORK - Moderátor 1 2021.04.03 / 2021.05.02
- SAS NETWORK - Moderátor 2 2021.05.02 / 2021.06.05
- SAS NETWORK - Moderátor 3 2021.06.05 / XXXX.XX.XX
>
12. Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
< A szabályzathoz megfelelően cselekedek. Próbaidős moderátorként nem hinném hogy bármiféle szankcionálás a hatásköröm lenne ezért szólnék egy elérhető felettesemnek. >
13. Mutasd be magad egy 5-10 mondatban.
< Dávidnak hívnak, 16 éves vagyok. Szlovákiában élek egy kis faluban, szabadidőmben programozok és játszok. Moderátori pályafutásom 7éve kezdtem még az akkori minecraft szerveremen. Az akkori közösségünknek köszönhetően ismertem meg a TeamSpeak 3 klienst melyet 2016ban körülbelül nyártol kezdtem el használni. Mivel rá egy két hónapjára az egyetlen általam ismert magyar szerver megszünt így sajátot kezdtem el üzemeltetni mely mái napig is fut. Weboldalak készitésével és játékszerverek futtatásával is fogalkozom. Jelenleg második osztályt kezdem középiskolán, ez kissé megnehezitené a percek teljesitését számomra mivel kolégiumos vagyok, de igyekszek találni valami alternatívát erre is. Jelenleg 3as moderátor vagyok a SAS NETWORK TeamSpeak3 szerverén, ebből is látható hogy hosszútávú céljaim/terveim vannak itt v3on is. RP szervereken körülbelül 2éve kezdtem el játszani, egy haverom ajánlására azóta aktívan a SeeMTA játékosbázisát bővitem :) >​
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
891
777
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Heló! Egy király kis lapot dobtál össze, viszont én személy szerint nem tartanám azt jónak, hogy egyszer két helyen lennél moderátor, mert így még szünetben el-el tudnád csinálgatni de amint megindul az iskola kétlem, hogy mindkét helyen tudnád csinálni márcsak abból kiindulva, hogy kollégista vagy.
Összeségében Tartózkodom!
 

DavidBmc

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
231
275
20
V4 karakter
Cirino Milano Moretti
LV karakter
Misha Zinoviya
V2 karakter
Lia Giordano
Heló! Egy király kis lapot dobtál össze, viszont én személy szerint nem tartanám azt jónak, hogy egyszer két helyen lennél moderátor, mert így még szünetben el-el tudnád csinálgatni de amint megindul az iskola kétlem, hogy mindkét helyen tudnád csinálni márcsak abból kiindulva, hogy kollégista vagy.
Összeségében Tartózkodom!
Heló! Köszönöm a kritikát, előreláthatólag számomra megoldható, lapot azért irtam mivel úgygondolom hogy van időm mind két helyen teljesíteni az elvárásokat. Rendelkezem telefonon is a TeamSpeak3 applikációvál.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
891
777
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Heló! Köszönöm a kritikát, előreláthatólag számomra megoldható, lapot azért irtam mivel úgygondolom hogy van időm mind két helyen teljesíteni az elvárásokat. Rendelkezem telefonon is a TeamSpeak3 applikációvál.
Amenyiben tudod teljesíteni abban az esetben nincs bajom vele. Bár mondjuk telón eléggé körülményes a dolog de ha megoldod, akkor grat.
 

Lezer

"Nem mindegy, hogy bogár vagy szélvédő vagy."
2019. 01. 10.
317
1 173
Debrecen
V4 karakter
Pietro Luchese
Végre valaki tudja, hogy mit jelent a referencia szó. ? Amúgy jó kis lapot hoztál össze. Korral sincs gond. Simán kaphatsz egy esélyt szerintem. Good luck, have fun!?
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontja: 2021.08.12. 19:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.