David Wodbrook Jelentkezési lapja[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stella

Újonc
Támogató
2019. 03. 15.
58
5
Sátoraljaújhely
LV karakter
Stella Gringer

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Dávid~


Életkorod:
~ 14~


A játékon belüli szinted:
~ 10~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ AdminJail: https://imgur.com/a/GA0OrN1,Ban: https://imgur.com/a/TS9tedD ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen használom a TeamSpeak3-at amikor MTA-zok akkor mindig használom.~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen,hogy rendelkezem mikrofonnal.~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Helló! Horváth Dávid vagyok. 14. évemet töltöm ezen a csodás világon. Sok barátom van akikkel jól kijövök és naponta beszélgetek. Mindenkivel kedves vagyok és barátságos. Együttműködő vagyok és tiszteleteben tartom másnak a véleményeit és a legeslegésszerűbben dönteni ha egy kis konfliktus lenne valakivel. Ami nem fordulna elő mert nem vagyok egy kötözködő se bunkó fajta. Szeretek barátkozni. Megbízhat bárki bennem, mert nem kavarok semmit. Mindenkit meghallgatok és elbeszélgetek vele ha lehetséges. Szeretek focizni és biciklizni szabadidőmben és a családommal lenni. Szeretek nagyon gépezni/játszani. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ David Wodbrook ~


Anyja, apja neve:
~Édesapám neve : Robert Wodbrook, Édesanyám neve : Lisa Wodbrook ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~Telefonszámom : 690257, e-mail : davidr@seemail.com ~


Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen igen, büntetlen előéletű vagyok . ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ - ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincs ismerségem a csapaton belül.~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra nagyon fontos mivel például egy munkában egy adott feladat könnyebben, gyorsabban elvégezhető.Egy társaságban ezáltal elengedhetetlen a megfelelő szintű csapatmunka. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen,gyakran.Előszeretettel részesítem előnyben az önök műhelyét. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Helló! David Wodbrook vagyok. Édesapám, pontosabban Robert Smith autógyárban dolgozott see-city-ben, aztán autószerelőként dolgozott otthon a garázsban. Mindig kint voltam vele és nagyobb sok tapasztalatot nyertem tőle az idő során és tanultam meg mindent. Kedvencem volt mikor egy olajcsere vagy, akár egy kipufogórendszert kellett leszerelni majd új katalizátort felrakni. Autóban a kedvenc részem a felfüggesztés. Egy aránylag erős férfi aki nem rég a see city autószerelő iskolájában végeztem. 5 évig voltam. 4+1 év. 4 év érettségi, szakmai tapasztalattal és a +1 évem a szakma ismétlése majd annak felmérése volt. 25 éves vagyok, 49 kg vagyok és LS-ből kifelé a déli határon egy lakókocsiparkban amely a part mentén húzódik abban élek a testvéremmel, Ryan Wodbrook-al. Pontosabban egy lakókocsiban. Együtt is szoktunk szerelni és imádom mikor felnyitjuk az Audi 80 motorháztetejét majd a I5-ös motor blokkját olajsár borítja majd szana-szét bombázzuk a motort mert hengerfejes. Imádok barátkozni és kommunikálni, egyetérteni egy csapatban dolgozni. ~


Aláírás:

David Wodbrook
 

henex7

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
9
V2 karakter
Ersek Bela
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.01.11. nap folyamán TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.