David P Handerson jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stella

Újonc
Támogató
2019. 03. 15.
58
5
Sátoraljaújhely
LV karakter
Stella Gringer

x3zePcK.png


IG neved:
- David P Handerson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Lassan három éve használom a TeamSpeaket. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még jelenleg nem voltam banolva/kickelve a SeeMTA V3 Las Venturas TeamSpeak szerverén. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam különböző szervereken voltam moderátor mint FLYMTA,Hunhargy life. összesen fél évig voltam moderátor. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap 3-4 órát töltök a TeamSpeak szerveren. Viszont hétvégén szinte egész nap fen tudok lenni a szerveren. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Feladataimra naponta 3-4 órát tudnék szánni hétköznap, hétvégén viszont szinte egész nap. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Igazábol rám bármikor számíthattok, eléggé aktív vagyok. Mikor fent vagyok ts-en nagy valószínűséggel már a feladatomat végezném. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni, mivel szeretnék segíteni a teamspeak 3 szerveren lévő játékosoknak. Kérdéseik megválaszolását és kéréseik megtételét. És mivel nem nagyon voltam egy SGS moderátor csapatban sem, ezért itt nálatok is kiszeretném magamat próbálni mint moderátor. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is elmagyaráznám neki a főbb teamspeak szabályzatokat, majd ez után elmondanám neki, hogy milyen jogosultáságok vannak a szerveren, majd hogy őket miért, milyen indokkal keresse és hogy miben tudnak ők segíteni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Mivel nem ismerem a többi jelentkezőt, ezért nem mondok róluk semmit. Igazából ugyan azt tudom mondani mint az előbbiekben , hogy aktív és segítőkész vagyok. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen jelenleg van. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ameddig csak tudok. Ameddig nem vétek valami nagy hibát, ami miatt ki kell hogy rúgjatok. Szeretnék minél nagyobb moderátor lenni majd.- -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves -
-
Segítőkész -
-
Becsületes -

Negatív:
- Néha szoktam káromkodni. -
-
Hamar sértődő. -
-
Lusta -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Helló! Horváth Dávid vagyok. 14. évemet töltöm ezen a csodás világon. Sok barátom van akikkel jól kijövök és naponta beszélgetek. Mindenkivel kedves vagyok és barátságos. Együttműködő vagyok és tiszteleteben tartom másnak a véleményeit és a legeslegésszerűbben dönteni ha egy kis konfliktus lenne valakivel. Ami nem fordulna elő mert nem vagyok egy kötözködő se bunkó fajta. Szeretek barátkozni. Megbízhat bárki bennem, mert nem kavarok semmit. Mindenkit meghallgatok és elbeszélgetek vele ha lehetséges. Szeretek focizni és biciklizni szabadidőmben és a családommal lenni. Szeretek nagyon gépezni/játszani. Főleg a SeeMTA V3 Las Venturas szerverén szeretek tevékenykedni. Szeretek barátkozni és másokkal játszani, békében, illetve nyugalomban. -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.04.15. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ahhoz képest nem valami erős lapot hoztál össze. Meglátjuk.

EDIT: TS meghallgatásod nem sikerült. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.