David Murillo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balla

Újonc
2020. 10. 30.
1
0
LV karakter
David Murillo
qtwKJ4O.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Murillo​
A.2 Középső név: N/A​
A.3 Keresztnév: David​
A.4 Születés ideje: 12/31/1999​
A.5 Születés helye: Las Venturas - San Andreas - 88901​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Kendel Ave.​
A.8 Telefonszám: 387612006771​
A.9 E-mail cím: David.Murillo@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Caesar Palace Hotel​
Betöltött pozíció: Fegyveres biztonságiőr​
Feladatköre: A rend fenntartása​
Alkalmazás intervalluma: 09/21/2019 — 07/06/2021​
Szerződésbontás indoka: Környezetváltozásra vágyom​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: N/A​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[X] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: N/A​
A látogatás intervalluma: N/A​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[X] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Internetes hirdetés során​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
N/A​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Spanyol​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Még életemben soha.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Még életemben soha.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 18​
D.2 Neved/beceneved: Dávid​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok! Dávidnak hivnak (Nincs hosszú i-m) Borsod megyében élek, most végeztem a középiskolával, szeretem a szabadidőmet edzéssel, bulizással, haverokkal tölteni. Már több éve RP-zek de nem nagyon játszottam eddig magyar Roleplay szerverezeken, inkább külföldi (Azok közt is angolnyelvű) szerevereken gyűjtöttem a tapasztalatot, de azokon már sok frakciót megjártam, mind illegált és legált is.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: nagyjából 2 éve​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Recovery előtt már voltam fenn, de akkor még a számitógépem miatt nem tarott sokáig, mert nem nagyon birta​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Az én karakterem egy nagyon jókedvű, tradiconálisan keresztény, nagyon vallásos Mexikói 24 éves úriember. Fő ismérve az alkohol iránti szeretete, és ezzel járó feledékenysége. A munkáját ennek ellenére nagyon jól és szivvel végzi. Nagyon sokra becsüli a barátait családját és ez meglátszik a személyiségén is. Alapvetően egy központi személyiség, megnevetteti az embereket és nehéz rossz kedvében elkapni. Van egy komolyabb oldala amit csak alkalom adtán hasznosit, de akkor nagyon lényegre törő és magabiztos minden intézkedésében. Annak ellenére hogy ilyen jókedvűnek tűnik, nagyon könnyen fel lehet idegesiteni de akkor is inkább csak másodpercekre és kellően vicces látvány. Mindenkinek hamar megbocsájt vallásossága végett, és soha nem marad haragos senkivel szemben.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Mert ki szeretném próbálni milyen egy magyar szerveren a PD​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Az LV szervezén még nem, de más szerveren már igen.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! A fegyverhasználatban, és a rendőrök általános intézkedési jogaiban. Mint például egy Amerikai rendőrnek jogában áll minden esetben megvédeni önmagát, (akár éles lőfegyverrel) vagy ha a szituáció úgy adja minden külömb előzmény nélkül is fegyvert ránthat. (Pl: Ha valaki nem engedelmeskedik az utasitásoknak többszörös felszúlitás után sem, akkor használhatja azt is, vagy a sokkolót) /INDENT]

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
e7316498d19834845af7075690c937d4.png
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
e5b6055798faf6770b365f9a071a277a.png
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
qtwKJ4O.png

Mr Murillo,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
qtwKJ4O.png

Mr Murillo,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.