David M Cooperfield jelentkezési lapja! [ ELFOGADVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daani0403

Újonc
2021. 02. 20.
1
0
V2 karakter
David M Cooperfield

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Siket Dániel vagyok, és 19 éves.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Évek óta, bár több karakterem volt több gép miatt is. 5434 játszott percem van, de ez nem tükrözi a RolePlay tudásom és a kapott tapasztalataim a szerveren.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ AdminJail-ban voltam sajnos, félre értettem egy két helyzetet. -->David M Cooperfield - Imgur <-- Kitiltva hála istennek még nem voltam.~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen, és ott is aktív vagyok.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Sokkal többet mint a frakción kívüli játékra. Igen, tudom teljesíteni az elvártakat.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ 2001. 05. 18-án születtem Debrecen-ben. Szakácsként végeztem, és pékségben dolgozom. Hajdú-Bihar megyében lakom, viszont Hajdúdorogon 2 éve lakom, előtte 18 évig máshol éltem.
Eléggé
barátkozó típus vagyok, szeretek ismeretlenekkel játszani, hisz belőlük lesznek a barátok, (jóesetben) voltam régen frakcióban (SeeCityCarService) ott is sok mindenkivel tudtam barátkozni, mai napig vannak onnan játszótársaim, pozitívumként felsorolnám: Csapatjátékos vagyok, vannak tapasztalataim szerelőmunkából, és ismerek minden RolePlay-es szabályt/megmozdulást, jó az RP-m és szeretek hosszan is RP-zni. Nagyon szeretek sportolni, BMX-eztem, jelenleg futok és odafigyelek magamra. Szeretem a videójátékat bár nem mindig van türelmem végigjátszani őket. Szeretek zenét hallgatni, bár elég megosztó az izlésem, de úgy vagyok vele, hogy mindent meghallgatok. A személyemről picit, hogy szerethető személyiség vagyok és könnyen barátkozok. Nyitott vagyok mindenféle ember felé és jól kijövök velük. Vannak néha rage pillanataim (egyik OOC-s stílus jail-em ebből ered sajnos, nekemjöttek én pedig le ember-eztem az illetőt) de hát mindenkiből kilehet hozni, én úgy gondolom. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ David M Cooperfield~


Születési helye, ideje:

~ 1996.06.23 Los Santos, St. Hospital ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ 12 Osztály, érettségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Volt már alkalmam kipróbálni és nagyon megtetszett, és szeretném a munkámként látni később és csinálni ezt. Személyszerint én egy csapatjátékos vagyok és könnyen kijövök az emberekkel, tehát a beilleszkedés sem lesz akadály. Kiskorom óta érdekelnek az autók és az azok működése és mindig is tudtam, hogy értek hozzájuk, bár ezt később kezdtem hasznosítani de csak barátoknak szívességből. Nagyon szeretnék csatlakozni, mert régi álmom, hogy szerelő lehessek, és próbálom majd a maximum kapacitást kihozni magamból a munkám felé.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~David M Cooperfield vagyok, 25 éves Los Santos-i születésű Magyar állampolgár. Beszélek Angolul és Spanyolul, Benzinszállítóként dolgozom és hobbiból horgászom. Dolgoztam Favágóként viszont onnan a kevés fizetés miatt eltávoztam, és utána találtam a mostani munkámra. Pozitívumként: Szerethető személyiség vagyok, könnyen kijövök a munkatársaimmal, és szeretek dolgozni. Úgy gondolom, hogy a munkámmal nem lesz probléma, mivel a maximumot próbálom kihozni magamból. Nem rendelkezem priusszal, és nem volt dolgom a rendőrséggel, mindig kerültem a szankciókat. Sok időt szentelek a hobbijaimnak, és szeretem is őket csinálni. Dolgoztam alkalmi munkákban, mint például bútorszerelő és asztalosként. Szereltem autókat viszont csak szívességből.~

Aláírás:

David M Cooperfield.

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.02.25) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot! Egy esélyt kapsz tőlünk!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.