David L Jackson jelentkezési formanyomtatványa

2020. 04. 04.
2
0
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Zsiborás Ádám<
~ Hány éves vagy? ~
>24<
~ Account ID-d? ~
>91029<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>4.798<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután, Este, Éjszaka<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>1-2 óra, de van úgy hogy, akár 3 órát is<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, rendelkezem mindhárommal.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Zsiborás Ádám vagyok, 24 éves vállalkozó, családapa. Budapesten élek feleségemmel és a 2 éves kislányommal. Van egy autószerelő műhelyem. 18 éve aktívan dobolok. Sajnos a szabadidőmből a vállalkozás és a család sokat elvesz, de mivel feleségem éjszaka dolgozik (home office, könyvelő), így délután, este ráérek egy kicsit kikapcsolódni és játszani. Amennyit a szerveren vagyok fent, annyit igyekszem, majd a frakcióra áldozni.<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>David L Jackson<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Texas, 2000.04.30.<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Halász<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Értek az autókhoz, szeretem is őket vezetni is, illetve szerelni is. Édesapukám mellett megtanultam a szakmát, majd elvégeztem egy gépjármű mechatronikai technikusi oktatást, melyet sikeresen elvégeztem, és most szeretnék ebben a szakmában elhelyezkedni.<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen elfogadom, jelenleg autókban és antik tárgyakban van a pénzem, de ameddig oda kerül a sor lesz annyi készpénzem amennyi kelleni fog.<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>David L Jackson vagyok 24 éves. Texasban nöttem fel egy egészséges családban. Édesapám otthon a családi háznál kialakított egy magán autószervizet, ahol besegítettem és kitanultam a szakma csínnyát-binnyát. Az általános iskolát sikeresen elvégeztem, majd a 8 általános után gondolkodóba estem, hogy mit tegyek. Nem tudtam eldönteni, hogy milyen iskolába menjek tovább, így arra jutottam, hogy elvégzek egy gimnáziumot és akkor lesz még időm gondolkodni. A gimnázium elvégzése előtt már tudtam, hogy autószerelő szeretnék lenni, viszont nem sima autószerelő hanem egy mesterfokú képzést szeretnék elérni. Így hát jelentkeztem is a sikeres érettségi után egy gépjármű-mechatronikai technikusi képzésre, amit sikeresen elvégeztem. Most jelenleg ott van az életem szakasza, hogy állást keresek, mivel a jelenlegi árúszállító munkámat meguntam, mivel én az autószerelést szeretem és abban is szeretnék véglegesen elhelyezkedni egyenlőre. Jelenleg családom nincs.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>Nem néztem az időt, de egy 10-20 percet biztosan.<