David Knight Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kdavidka2002

Újonc
2024. 07. 19.
2
0
V4 karakter
David Knight
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Kovács Dávid-

Hány éves vagy?
- 22 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
-
Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Eddig még nem voltam egy frakció tagja sem.-

Voltál-e már adminjailben?
- Nem még nem voltam.-

Voltál-e már bannolva?
- Nem még nem voltam. -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
-
Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Mivel régebben játszottam Las Venturas szerverén és ott sikerült kipróbálnom az LVMS annak már egy jó pár éve viszont azt tudom hogy nagyon sok időt eltöltöttem ott és egyszerűen imádtam. Ezért szeretném magamat itt is kipróbálni milyen is valójába a frakció.-

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
-
Dávidnak hívnak zalaegerszeg mellet élek egy kisfaluban , jelenleg 22 éves vagyok. Jelenlegi munkahelyem egy Épület Karbantartó vagyok, szabadidőmben nagyrészt számítógépezek vagy tanulok motorozni. Nagyon szeretem az erdőt járni egy jó kis kikapcsolódás terén. MTA Időben már egy jó ideje játszok, megfordultam kisebb nagyobb szervereken is. Eddig SeeMTA v3 LV-n játszottam nagyon sokat kisebb kihagyásokkal, úgy gondoltam itt is kiszeretném magamat próbálni.



-


Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Napi szinten szerintem a 3-4 óra játszott perc az sikerülne.-

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen természetesen rendelkezem mind a kettővel.-


IC rész

Jelentkező neve:
- David Knight-

Születési helye, ideje:
- Los Santos , 1999.05.21 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Blueberry Ipari Park.-

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Los Santos Egyetem, Egészségtudományi kar mentőtiszti diploma.-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- David Knight-nak hívnak. Születtem 1999.05.21-én a Los Santos városában. A szüleim hála istennek olyan viszonyban voltak egymással hogy örök életen átszerették egymást, így szinte olyan gyerekkorom volt amit nehezen tudnék elfelejteni. Gyerekkorom óta csodáltam a mentősöket mindig ahogy segítenek a bajba jutottokon ezért a nagy álmom az volt mindig is hogy mentős legyek, igaz ebben a szüleim nem mindig támogattak hiszen ők autószerelők voltak és azt akarták hogy legyen én is az. Idővel látták azt hogy mennyire maga biztos vagyok a dolgomba és végül bele mentek, ezért közös döntés alapján jelentkeztünk a Los Santosi egyetemre ahol sikeresen tagfelvételt nyertem, amit természetesen el is végeztem. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A vizsgálat lényege hogy egybe szedje a vizsgálatok lépéseit. Ezek a dolgok elengedhetetlenek egy beteg vizsgálata során.
A.: Légűt - Vizsgáljuk, hogy a beteg légútjai szabadok e, illetve fura hangokra is figyelünk. Biztosítjuk a légutat.
B.: Légzés - Légzéssel kapcsolatos vizsgálatok, természetestől eltérő e a beteg légzése.
C.: Keringés - Itt a keringési rendszerrel foglalkozunk, pulzus illetve vérnyomás, szívhang vizsgálata.
D.: Idegrendszer - Pupillák vizsgálata, fennállhat e stroke kockázata.
E.: Egész test - Ez a részletes betegvizsgálatot jelenti, tetőtől talpig.
-


Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Számos mentőegység típusok léteznek:
- Mentőgépkocsi
- Kiemelt mentőegység
- Esetkocsi
- Mentőhelikopter
- Rohamkocsi -


Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Alapfelszerelés közé tartozik: hordágy, vérnyomásmérő, rögzítő eszközök, defibrillátor, EKG, vércukormérő, fecskendők, gyógyszerek, rádió, kerekesszék.-

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Az artériás vérzés esetén ujjnyomásos vérzéscsillapítást végeznék, majd artériás nyomókötést készítenék, ezután értesíteném a mentőket. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Óvatosan visszafordítom, megnézem van-e pulzusa, ha nincsen akkor azonnal megkezdem az újraélesztését, illetve megkérnék közben egy járókelőt, hogy értesítse a mentőket, amig én végzem az újraélesztést. Ha esetleg mást észreveszek a testén, pl. vérzést, akkor azt is próbálom ellátni, ha a pulzusa stabilizálódik és eszméletéhez nem tér.-

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Valószínűleg strokéje van a főnökömnek, leültetem, hogy nehogy összeessen és összetörje magát, aztán értesítem a mentőket és elmondom, hogy mi a probléma. Egy áltagos munkahelyen ezzel nem nagyon lehet többet tenni.-

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Nyilvánvalóan gyorsan átmegyünk a szomszédhoz, egyikőnk értesíti a mentőket. 4-5 erőteljesebb ütést mérek a hátára, hátha ennek hatására a levegő kiáramlása kilöki az idegen testet amit félrenyelt. ha nem segít semmit, akkor alkalmazom a Heimlich-féle műfogást.-


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
61
53
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
LV karakter
Jossph Guernsey
omsz-new-10.png
Tisztelt David Knight! Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd. ((A lap első fele rövid lett, de egy esélyt megér. Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))
Üdvözlettel:
Dr Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.