Dávid jelentkezése Adminisztárornak.

Davee_

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
71
75
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
lv.png


Bemutatkozás:

Sziasztok!
A nevem Dávid, 17 éves vagyok, jelenleg egy kisebb, szűk faluban élek a családommal. CNC és Gépi forgácsolónak tanulók. Szabadidőmben a gépelőtt ülök, filmet nézek, vagy inkább a szabadtéren töltöm. Nyitott vagyok új dolgokra. Jelenleg új célkitűzést kezdem el, december végére szeretnék egy új számítógépet. Érdeklődési köröm az inkább a rallysport világa, későbbiekben hobbyként szeretném űzni. Körülbeül 6 éve játszok Roleplay alapú szervereken, mára már 2-3 éve játszok aktívan a See Game System szerverein.


Tulajdonságok:

Jó tulajdonságok:
-
Szorgos-
-
Precíz-
-
Kreatív-
Negatív tulajdonságok:
-
Esetenként türelmetlen-
-
Halogatós-
-
Makacs-

UCP:

LINK


Adminisztrátor feladata:

Úgy gondolom, hogy az Adminisztrátor első és legfontosabb dolga a játékosokkal a szabályok betartása, betartatása. Kisebb vagy nagyobb próblémák megoldása is az ő feladata. Mindenféleképpen meghallgatni a játékosokat a próblémákkal kapcsolatban, illetve korrekt, normális döntést hozni az adott ügy végén. Fórumon is aktívan tevékenykednek panaszkönyv illetve unban kérelem részen is.

Miért jelentkeztél Adminisztrátornak? Miért válasszunk téged?

Több éve játszok a See Game System szerverein, legfőképp SeeV4 szerverein tevékenykedtem, töltöttem mindennapomat.
Szeretnék kicsit kitörni a komfortzónából, kipróbálni új dolgokat. Sosem voltam még adminisztrátor egyik See Game System szervere.
Szeretném elsősorban azért is, hogy engem válasszatok, mivel úgy gondolom szorgalmas, kreatív, illetve jó a próblémamegoldó képességem. Tudok csapatban és egyénileg is dolgozni.
Szeretném ha egy jó csapat és közösség tagja lehetek, akit támogathatok.


Mennyi időt tudnál szánni a szerverre, mint Adminisztrátor?

Nem szeretnék elszállni magamtól, de körülbeül napi szinten akár 5 órát tudnék tölteni, vagy akár többet.
Jelenleg egész nyaramat itthon töltöm, így rengeteg szabadidőm van.


Véleményed szerint tudnál csapatban dolgozni? Van ismerősöd az Adminisztrátor csapaton belül?
Természetesen igen, tudnék csapatban dolgozni.
Sajnos nincsen ismerős az Adminisztrátor csapatban.




Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta, a többi jelentkezőnek pedig, sok sikert!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: jimre