David Hols

Koponya123

Újonc
2023. 08. 07.
2
0
V4 karakter
David Hols
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: David Hols
Születési helye, ideje: 2000.09.07 See City Kórház.
Bejelentett lakcíme: Jefferson Motel
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): davidhols@see.com +38-76-374-6553
Legmagasabb iskolai végzettsége: Egyetem
Megszerzett szakmák, képzettségek: Edző szak.
Nyelvismeret: Angol,Orosz,Spanyol
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B,C,D

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Nagyon megtetszett a tűzoltók munkája kiszeretném próbálni magamat ebben a munka körben is.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
oxigén, éghető anyag,gyulladási hőmérséklet


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?

Értesítem a tűzoltóságot, figyelmeztetem a többieket, áramtalanítom a helyiséget, ha biztonságos, megpróbálom eloltani a tüzet poroltóval, majd azonnal evakuálom a területet, és megvárom a tűzoltókat.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Tűzoltó tömlők és sugárcsövek különböző méretekben,Poroltók és egyéb kézi oltókészülékek,Létra,Víztároló tartály és szivattyú, Feszítő-vágó eszközök (hidraulikus mentőeszközök, Védőfelszerelések (pl. légzőkészülék, sisak, védőruha), Világító berendezések (pl. reflektorok, kézi lámpák), Elsősegély felszerelés, Közlekedésbiztosító eszközök (pl. jelzőkúpok)


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Azonnal rádión segítséget hívok, majd megpróbálom kiszabadítani és biztonságos helyre vinni a társamat. Ha nem tudom egyedül kiszabadítani, jelzem a pontos helyzetünket, biztosítom a légzőkészülékét, és megvárom a mentőcsapatot, közben folyamatosan kapcsolatban maradok a tűzoltás vezetőjével.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Azonnal értesítem a parancsnokot a helyzetről. Elsőként megpróbálom biztosítani a gyermek mentését, mielőtt a tűz továbbterjedne. Ezzel párhuzamosan igyekszem áramtalanítani és elzárni a gázpalackot, hogy megelőzzem a robbanásveszélyt. A mentést követően jelentem az állapotot és folytatom a tűzoltást.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!

David Hols
[Elérhetőség: davidhols@see.com]
[Cím: Jefferson Motel 3/F]

Személyes Adatok
Név: David Hols
Kor: 24
Hobbi: Horgászat.
Szakmai Tapasztalat: nincs


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Beninek hívnak 14 éves vagyok szeretek sportolni azon belül is focizok szeretek a barátokkal játszani beszélgetni.
Mennyi játszott perccel rendelkezel?
8175

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
voltam Adminjailben de kibannolva még nem

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
kiszeretném próbálni a frakciót mert szerintem egy jó közzöség

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
nem voltam

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
igen

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.08.24

Aláírás: David Hols





 

Nick Cartel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
82
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elfogadásra került. Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra 2024.08.24. - 2024.08.25. 18:00 és 20:30 között. Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! Az meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésben az oktató anyagink segítenek.
Jó felkészülést!

Nick Cartel
Kirendeltségvezető
tű. alezredes

- OOC -

Nagyon minimum szintet érték el. Készülj fel a meghallgatás előtt rendesen, hogy meg tudj győzni minket abban, hogy jól tettük, hogy esélyt adtunk neked a meghallgatásra! Várunk téged TeamSpeak meghallgatásra, a fent leírt időpontokban. Jelenj meg a TS váróban és várj türelemmel! Probléma esetén keress fel privát üzenetben! Meghallgatás előtt mindenképpen olvasd el az oktató anyagokat!
Jó felkészülést!