David Harrelson (volt tag) jelentkezése.

2021. 04. 02.
40
36
19
V4 karakter
David Harrelson
LV karakter
Christiano Antoni

logo3-2.png


A visszajelentkezés IC része

- Családi és utóneve: David Harrelson
- Születési neve: David Harrelson
- Születési helye, év, hónap, nap: Los Santos kórház 2000.04.29
- Anyja neve: Amanda Harrelson
- Személyi igazolvány száma: 561769NB
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): davidh.@seemail.com +38-76-610-3125
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: Jelenleg hotelban élek, nincs állandó lakhely.

- Miért szeretne visszajelentkezni? Bár nem voltam sok időt a cégnél, de hiányzik maga az állás, a kollégák és sok dolog. Úgy érzem sokkal többet tudnék a céghez adni mostmár, normálisan dolgoznék ahogyan az kell és a kötelező dolgokat ahogy eddig is teljesíteném de most sokkal jobban.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más visszajelentkezni kívánó álláskereső? Nem tartom magam jobbnak, viszont ahogy fentebb is említettem többet tudnék a céghez adni vagy forgatni pl: időt, teljesítményt és sok más olyan dolgot amivel a cégnek pozitív dolgokat okozok. Rengeteget dolgoznék hogy a régebbi hibáimat is helyre hozzam.

A visszajelentkezés OOC része

- Milyen néven és mikor voltál a frakció tagja időben? Kuro Rikuto
- Jelenleg játszott percek száma? 68678
- Mi volt a legnagyobb beosztás amiben voltál a bentléted alatt? Próbaidős Parkolóőr
- Miért léptél ki/kerültél eltávolításra régen a frakcióból? Igazából egy nagyon rossz családi tragédia miatt nem voltam képes se lelkileg se fizikailag teljesíteni a dolgokat és a szerveren is ki hagytam egy nagyobb szünetet ez miatt, de mivel minden helyre jött úgy érzem hogy a kötelező dolgokat tudnám teljesíteni és nem hagynám itt a frakciót megint főleg úgy hogy nincs meg az 1 hónap sem.
- Napi/heti hány percet tudsz a frakcióra szánni?: Heti 1000-1300 nyári diákmunka végett, hétvégente ez több is lehet.
- AccountID?: 212168
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (kép):
 
  • Fájdalmas
Reactions: Bari