David G Scott jelentkezése a Redline Auto Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LnD

Barangoló
Támogató
2019. 04. 24.
130
34
24
Kecskemét
V4 karakter
Loading.....❌
LV karakter
Roy Hardwell
V2 karakter
Loading.....❌
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< David G Scott >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson Hospital 1961.07.13 >

Édesanyja lánykori neve:
< Kelly Burchart >

Jelenlegi lakcíme:
< Venturas AVE. 37 >

Hány éve él a városban?:
< Itt születtem 1961 ben itt laktam egészen kamasz koromig utánna el költöztem egy másik városban sajna,de öregségemre vissza húzott a szivem ide>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert nagyon szeretek autókkal foglalkozni,az alőző városban ahol éltem ott autó szerelő ként tevékenykedtem és szeretném ezt a hivatást folytatni.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nagyon szeretek csapatban dolgozni,eddig nem volt rám panasz,szeretek megismerni új embereket és szeretném új kihivások elé állitani magam >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Persze csak külföldön sajna >

Előző munkahelye(i):
< Charles Co. vontatózási vállalat >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< David G Scott >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8197 >

Eddigi frakcióid:
< Ezen a szerveren még nem volt >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egyetlen Frakció tagja sem >

Mióta RP-zel?:
< 2014 óta körülbelül. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Sima V3 on voltam szerelő egy évig és nagyon megszerettem ezt a frakciót szeretek csapatban dolgozni és szeretnék új tapasztalatokat szerezni! >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretek új embereket megismerni soha nem volt rám panasz se munka se rp se modor téren,és van már tapasztalatom a szerelés terén! >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< sajnos volt már egy jailem:https://imgur.com/a/pEe6DYd >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem még nem voltam:https://imgur.com/a/pEe6DYd >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem nem történt még:https://imgur.com/a/50shvfx >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen v3-on voltam elég sokáig. >

Mennyi idős vagy?:
< 19 éves vagyok 2000.10.10-én születtem >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< körülbelül 3hónapja >

Használsz-e TS3-at?:
< Ha nem muszály nem- >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< naponta 3-4 órát körülbelül >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Mivel dolgozom ezért ez változó van amikor reggel,van amikor délután és vagy este. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< a 2. lehetőséget választanám. (De a fent leirtak alapján tudom teljesiteni a fix 3-4 órát.) >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Ricsinek hivnak 19 éves vagyok. Sajnos elért már az élet és dolgozom :D de hát ez van. A munka mellett szeretek az autómmal foglalkozni. Járműfényező a szakmám és van egy érettségim is. Hobim: számitógépes játékokkal játszani pl:MTA,Cs:Go,LoL,PubG stb... De ezen kivül is természetesen élem az életem sok időt vagyok a barátaimmal és a családommal. Régen sportoltam:Boxoltam versenyszerüen, de már abbahagytam bő egy éve. Igy szüken ennyit tudtam elmondani magamról de ha ezen felül bárkinek lessz kérdése rollam szivesen válaszolok! >
 
Utoljára szerkesztve:

raffin

Újonc
2019. 04. 14.
53
36
V4 karakter
❌
LV karakter
Gerardo Segovia✔️
V2 karakter
❌
Nem lett rosz lap!
Támogatom
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Szép lap lett. Támogatom!
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! szépen megírt lap! szép tiszta ucp az aktivitásoddal se lenne probléma! Támogatlak!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.12.20. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Tetszik
Reactions: LnD
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.