David Da Colins jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz!![Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MrJ18

Barangoló
Támogató
2019. 03. 23.
136
84
24
V4 karakter
Brian Goldberg
LV karakter
Scott P Salazar

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ David ~

Életkorod:
~ 20 leszek ebben az évben~

A játékon belüli szinted:
~ 930 perc ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/YdcO15R ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem TeamSpeak3-mal, és eléggé gyakran használom!~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem.~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Sziasztok Dávidnak hívnak, Szlovákián élek egy városban. Ebben az évben töltömbe a 20 adik életévemet. Jelenleg szakácsként tanultam és sikeressen befelyeztem a sulit. 3 éves szakra jártam, és most még plussz 2 évesre mentem ami az éretségit végzem el. 4 éve rpzem először 2015 ben kezdtem el játszani egy roleplay szerveren, ami jobban lekötött mint a play szerverek mivel itt jobbal el lehet szórakozni elrpzgetni haverokkal. Ha sikerül befelyeznem az éretségit akkor fogok jelentkezni rendőrnek mivel az már nagyon régebbóta érdekel engem. Pozitív tulajdonságaim: Barátságos vagyo, könnyen megbocsájtok valakinek ha ugyvan. Negatív tulajdonságaim: Utálok korán kelni, Utálom ha baszakodnak velem, könnyen megtudok sértődni valamin.~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ David Da Colins ~

Anyja, apja neve:
~ Anabell Da Colins, Frederic Da Colins~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 477495 és az email David125@mail.com~

Büntetlen előítéletű?
~ igen büntetlen előítéletú vagyok~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/u7eGlqb ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ szerintem az nagyon fontos mivel ha nem jó az összeműködés és a csapatmunka akkor mindíg gondok lesznek az adott helyen és ha gondok vannak akkor annak a helynek rontja a hírnevét.~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ igen elég gyakran szokok járni.~

Csatolja be önéletrajzát:
~ David Da Colins-nak hívnak, 1995.10.12-én születtem, Los Santos kórházban. Jelenleg 25 éves vagyok, és autó lakatos-autó szerelőnek vagyok kitanulva. 8 évessen kezdtem el az általános iskolát. Egész általános iskolás koromban kitűnő tanuló voltam. Egyik nap volt, hogy nyitott nap volt az egyik autó szerelő műhelyben, hogy megnézhettük milyen egy átlahos napja egy szerelőnek. Onnantó kezdve autó szerelő szerettem volna lenni. 15 éves kromban apám egy autószerelő műhelyt örökölt a nagyszüleitől. 18 éves koromban jelentkeztem középiskolai szakra autó szerelőnek. 22 éves koromban sikeressen befejeztem az iskolát. Majd, folytattam az iskolát az éretségivel, egész iskola alatt kitűnő tanuló voltam. Az iskola alatt megpróbáltuk felújítani a műhelyt mivel nem, volt egy top állapotban és ez miatt nem is tudtam gyakorolni, hogy remek autószerelő legyek, de viszont az iskola idő alatt amikor még gyakorlaton voltam akkor mindíg dicsértek, hogy nagyon jól végzem a munkámat igazi jó szerelő fog majd belöllem válni mivel szerettem is a dolgomat csinálni amit csináltam. Miután, hogy sikerült befejeznem az éretségit az előtte való nap amikor kapjuk az éretségi bizonyítványt az nap anyám eltalálta a lotto főnyereményt, és megnyertük a lottó fődíjjat, és abbol sikeressen eltudtuk kezdeni a műhelyet felújítani, hogy tudjak szerelgetni retró és modern autókat. Miután befelyeztem az éretségit elkezdtem szerelgetni autókat hobbiként és családnak is. ez volna a kis történetem remélem tetszett valakinek ~


Aláírás:
David Da Colins
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 10.18-án TS-en 17:30kor szóbeli meghallgatás céljából!.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.