David Chaster jelentkezése az SeeCity Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BALAGE

the future ★
2020. 06. 30.
182
454
LV karakter
BEAU MILLER.
V2 karakter
RILEY WARD.
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ David Chaster ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016.07.07-én regisztráltam a szerverre, ezalatt az idő alatt 7500 percet sikerült összehoznom, kissebb nagyobb kihagyásokkal. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 13-as szintű vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam, és vagyok is más frakcióban, jelenleg az OKF csapatát erősítem, ez mellett voltam kétszer az SCT csapat tagja is. A távozásom oka az, az volt hogy akkoriban nem volt időm a szerveren játszani, de mostmár máshogy áll ez a dolog. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Az utolsó frakcióból időszerint Május 3-án távoztam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régóta terveztem megírni a lapot, de erre sajnos csak most került sor. Az ok, amiért én a frakció tagja szeretnék lenni, az egyszerűen, az, hogy szeretnék magamnak is bizonyítani, ezzel együtt a frakció csapatának is egyaránt, hogy képes vagyok erre a feladatra, és ezek mellet szeretnék segíteni az SCCS frakciónak. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mindkettővel, és hozzáteszem, moderátor vagyok a teamspeak 3 szerveren. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Minimum napi 7-8 órát tudok a szerveren tölteni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/AlS2klG ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/AlS2klG ( Az OKF kulcsok leadása jail, az inaktívitásom miatt került rám. ) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Pencz Balázs-nak hívnak, de a többség csak Sanders-nek hív. Komárom Esztergom-Megyében lakom, azon belül is Tatabányán élek. Szabadidőm nagy részét a számítógép előtt töltöm, vagy ha az időjárás adott, akkor a foci is szóba jön. Tulajdonképpen, tiszteletreméltó ember vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy mindent lenyelek amit hozzám vágnak. Általában, mindig kiállok az igazságom mellett, és mindig azt mondom, amit őszintén gondolok. ~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapját áttekintettük, majd arra a döntésre jutottunk, hogy a jelentkezését a mostani alkalommal elutasítja a vezetőség.

"37. Duplafrakció TILOS! "
George R'Soyaga - See City Car Service​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.