David Bell jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Renato

Klaviatúra gyilkos
2019. 02. 15.
747
3 865
19
V4 karakter
jose espiga
LV karakter
alfredo venegas
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok Péternek hívnak, 15 éves vagyok. Szlovákiában egy kis faluban élek szüleimmel. Szabadidőmben sokat szoktam focizni, biciklizni. Télen síelni, vagy csak szimplán fotózni a természetben. Amennyiben nem a szabadban tevékenykedek számítógépes játékokkal foglalom le magam: CSGO, ETS2, MTA. Régebben SAMP-on is aktívan tevékenykedtem, ma inkább az MTA szervereken. Még a SAMP-os időszakban nagyon megtetszett maga az RP, később ahogy jobb számítógépet kaptam áttértem az MTA-ra ami teljesen magával ragadott, ez történt 5 éve, azóta is rendszeresen MTA-zok. Jelenleg egy Kereskedelmi szakközépiskolába járok. Pár tulajdonság amit megemlítenék magamról: maximalista vagyok, amit csinálok próbálom mindig a legjobb tudomásom szerint csinálni, nyugodt vagyok, próbálom a dolgokat higgadtan kezelni minden szituációban, többnyire sikerül is.

Mióta játszol a szerveren?

2018-ban kezdtem el játszani a V2 szerverén, volt egy nagyobb kihagyásom, 2019 végétől rendszeresen játszok.

Eddigi elért dolgok:

OMSZ-ben voltam ápoló és pilóta rangon.
Jelenleg a Nemzeti Nyomozó Iroda köreiben tevékenykedek, mellette fegyőr vagyok a fegyházban.
Többször voltam már Ideiglenes Adminsegéd a szerveren.
Nagyon sok barátot szereztem a szerveren.
Nagyon sok RP szituációban vettem részt.
Sok élményképet készítettem fórumra a frakcióban.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mindig szerettem a játékosoknak segíteni, próbálok is, ahol csak tudok. A másik ok pedig a kezdők tanítása, segítése.

Miért téged válasszunk?

Leginkább azt tudnám erre írni, hogy sok mindent tapasztaltam már a szerveren, a bemutatkozásomnál ahogy már leírtam, próbálok mindig nyugodt lenni, és egy adminisztrátornál a nyugodtság egy elvárt dolog szerény véleményem szerint.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amennyit a szerveren töltök, azt próbálnám teljes mértékben erre a feladatra fordítani.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Napi 5-8 órát körülbelül, hétvégén akár többet.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

SGH Tagként elmagyaráznám neki, hogy nem tudok fixelni, és a adminisztrátort keressen fel. Amennyiben folytassa, és nekem floodolja a PM-et, akkor az adminsegéd chaten megkérek egy adminisztrátort, hogy szankcionálja. Ehhez már csak a végső esetekben folyamodnék, elsősorban próbálnám neki közölni PM-ben a dolgokat.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megmutatnám neki a szerelőtelepek elhelyezkedését, a vontatók telefonszámait leírnám neki. Elmondanám, hogy két szerelőtelep van a szerveren, Los Santosban a See City Car Service, San Fierroban pedig a Fix&Drive. Beszélnék a sávok működéséről, az alap sávot, a gyors sávot és a cascot is elmagyaráznám, ami a frakciók számára elérhető, elmondanám neki, hogy amennyiben bemegy a szerelőtelepre, megfogják kérdezni tőle, hogy teljes szereltetésre van-e szüksége, Amennyiben teljes szereltetést kér az autót 100%-osan megszerelik. Elmondanám neki, hogy a szerelő által kiszámolt összeget a /pay paranccsal tudja átadni, amennyiben ezzel megvan, már csak várni kell, míg megszerelik az autóját.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Elsősorban a városháza, mivel ott tudja felvenni a munkákat és ott tud iratokat kiváltani.
A második a pláza lenne, ott tudja az alap dolgokat beszerezni.
Harmadikként pedig a szerelőtelepet mutatnám meg neki, ahol későbbiekben az autóját tudja megszereltetni.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Próbálom az RP-t lezárni röviden, vagy esetleg OOC próbálok kommunikálni az RP szituációban lévőkkel, hogy később folytassuk. Ha pedig PM-et ír, akkor természetesen válaszolok neki.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

SGH Tagként szólok egy adminisztrátornak, esetlegesen bemásolom a hirdetést, hogy ne kelljen keresnie, és Ő szankcionálja.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, volt egy jailem OOC Stílusért még régebben, amit megbántam, és egy az OMSZ kulcsok miatt.
99flpae.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még soha bannolva.
99flpae.png
 
Utoljára szerkesztve:

Jordy

Újonc
2020. 01. 13.
51
44
V4 karakter
Dean Yazzie
LV karakter
Ryan Kenwood
V2 karakter
Jordii R Treyton
Támogatom

Eddigi tapasztalataim szerint egyszer sem csalódtam benned Sok sikert pacsi!
 
  • Tetszik
Reactions: Renato

Victor Terell

Újonc
2020. 01. 11.
3
1
V4 karakter
Pedro Oscar Jiménez
LV karakter
Pedro Oscar Jiménez
V2 karakter
Pedro Oscar Jiménez
Ismerlek, simán elbánnál a feladattal, sok sikert, bár szerintem egyértelmű!

Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Renato

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Victor Terell
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.