David Alistair ---> NOLDI

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok a becsületes nevem Arnold de a barátaim Noldinak szólítanak. Autókkal foglalkozok valamint főképpen airsofttal. De ez melett még íjászkodok valamint kertészkedek és e melett ha tényleg van idő akkor foglalkozok a seemta-val is. Pár dolog amit érdemes tudni rólam hogy barátságos vagyok, kedves és őszinte ember de nagyon szeretem a hazug/csaló embereket és azokat akik szándékosan kárt akarnak tenni a másik embernek.

Mióta játszol a szerveren?

2016-07-07-én regisztráltam a szerverre voltak kisebb nagyobb kihagyásaim de körübelül 1-3 hónapja kezdtem el újból játszani a szerveren. 47847 játszott percem van ami annyit jelent hogy 30-as szintű vagyok.

Eddigi elért dolgok:

Igazából ez egy játék úgy kimondottan nem dicsekszek semmivel voltak dolgaim amiket szerettem volna. Volt autóbérlőm is és sok autóm is valamint sok forintom is a szerveren.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Sampon voltam régebben admin, de szeretném kipróbálni magamat az mta közösségben is milyen egy admin napi feladata és szeretnék a játékosoknak segíteni hogy probléma mentesen tudjanak rpzni a szerveren.

Miért téged válasszunk?

Igazából ez lenéző a többi jelentkezővel szemben, de szerintem érett gondolkozásom van, barátságos, segítőkész vagyok és szeretek a játékosoknak segíteni és igen is nagyon jól esik ha segíthetek egy játékosnak az lehet kezdő vagy nem kezdő.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A lenti részben leírtam mennyi időt tudok fent lenni a szerveren én az összes időt az adminkodásba fektetném, frakcióra nincsen szükségem mivel a kettő együtt nekem nem menne.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Ez változó hiszen dolgozok de a napi kettő vagy kettő és fél órát el tudok tőlteni a szerveren.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmagyarázom neki hogy csak bugg esetén de akkor is fényképes/videós bizonyítékkal szerelhetem meg neki a járművét ha nem érti meg akkor első sorban kickelem ( Indok: Légyszíves érsd meg hogy csak bugg esetén szerelhetek. ) Ha vissza jön és mégegyszer elkezdi írni hogy kell neki fix vagy hasonló vagy szokott olyan is lenni hogy ezek után már elkezd csúnya/trágár/sértő szavakat haszálni ami engem vagy az admin társaimat is sérti akkor ez ellenben szankciónálnom kell. Ha a szervert szídja, vagy az admin csoportot akkor egyértelműen örök bannal bűntetem.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerveren bellül kettő helyen található szerelő telep. Az első hely Los Santos Északi részén ( " Villáskulcs jelzi a helyét " ) Valamint San Fierroban is található egy szerelő Észak keleti részén ( " Villáskulcs jelzi a helyét " ) Mind kettő szerelő frakció 3 alosztály szerint épül fel valamint van mindegyiknek 3 szerelési sávjuk.
A három alosztály:

- Szerelők
- Vontatósok
- vezetőség

- Van egy jobb oldali sáv a bemenő ág a civil/más frakcióban levő játékosok állnak be oda szereltetni.
- Van egy VIP sor ahova a szerződéses frakciók állnak, de fontos szempont ha nagy sor áll akkor be állhattok ide, de akkor több fizetésre kell számítani.
- Valamint a harmadik a kijárati sáv ahol el tudjuk hagyni a szerelő telep helyszínét.

Akkor a feladatkörök a szervezeten/frakción bellül:

- A szerelők egyértleműen a sorba beérkezendő járműveket szerelik de viszont elsőbséget élveznek a VIP soron várakozó játékosok
- A vontatósok pedig fogadják a beérkezendő hívásokat akiknak vontatásra van szükségük és egyben meg is szerelik a járművünket.
- A vezetőségbe tartozik szerintem a telephelyvezető, a vizsgáztató valamint a cégvezető helyettes és a cégvezető. Az ő feladatuk a frakció probléma mentes működtetése valamint a tagok álltal össze írt ötletek valisíttatása.

" Én szerelő sosem voltam szóval nagyon nem látok bele a rendszerbe csak valami ilyesmi elképzelésem van a felépítésről lehet nem így van akkor elnézést kérek! "

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Az első a Városháza és azért mivel ott tudja megcsináltatni az iratait és ott tud munkát felvenni. A második a binco hiszen minden játékos szeretne idővel skin változtatni és nem feltétlen tudja a kezdő hogy hol lehet. ( Sőt ismerek olyant is aki 6-os szintű volt és nem tudta hol lehet skint váltani. ) Tudom hogy a térkép jelzi de a harmadiknak az autósiskolát választanám és azért mert 5-ös szintet betöltött játékost már lehet bűntetni az okirat hiánya végett.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Én mint admin nem fogok ic-ni elég lesz a feladatot ellátni ha sikerült a felvétel, de tegyük fel rpzek és ilyen helyzetbe kerülök akkor és mondjuk felkérnek hogy oktassak ki egy játékos természetesen el vállalom és segítek a játékosnak hiszen ez a feladatom főképpen.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Személy szerint megnézem hányas szintű a játékos és tegyük fel kezdő játékos pl: 3lvl akkor elmagyarázom neki hogy ezt nem így kellene és azt is hogy miért. Viszont ha már tapasztalt játékos ez alatt annyit értek hogy mondjuk 8-as szintű akkor én személy szerint figyelmeztetem egy pm-ben és ha mégegyszer előfordul akkor szankciónálom. ( " Tudtommal börtönbüntetés jár érte. "

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen egy párszor voltam börtönben, követtem el hibákat mivel ember vagyok, de a legtöbb kulcsos vagy félreértésből történt de látható a jogos börtönök is. Kép: https://kepkuldes.com/image/KYgMH4

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Igen egyszer voltam bannolva félreértés miatt, mégpedig az akkori Hells Angels vezető messenger vitát áthozott a szerverre és kibannoltatott. Igazából nem történt semmi sem mivel akkor nem játszhatnék a szerveren. Kép: https://kepkuldes.com/image/KYgNxL
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: MiniYoda

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
én soha nem szídtam a szervert csak valaki úgy állította be hogy szidom a szervert. :) Én meg nem szállnék rá egy játékosra mivel ez egy játék és nem vérre megy. ;)
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Volt "szerencsém" megismerni téged. Nem úgy ismertelek meg, mint aki megfelelő erre a posztra, de nem az én tisztem eldönteni.
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Ha te a múltban történt dolgok után SGH ,Admin esélyt kapsz akkor megérettünk a kihalás korára.
(Félre értések elkerülése érdekében kihalás kora egy mondás, nem a szerverre, illetve bármimásra írtam. A szurkálódós úriemberek miatt jelzem.)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát az előttem hozzászólók véleményével értek egyet , nem tudom mennyire gondoltad ezt komolyan , nem rég kaptál ub-t is pl. teamspeak3-on szóval szerintem először kicsit bizonyíts mint játékos és kulturált teamspeak használó aztán próbáld meg , szerintem egyenlőre elhamarkodott döntés volt ez , de szerencsédre nincs beleszólásom ezügyben.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Lapod hosszú, viszonylag összeszedett.
Képek még jöhetnének, fel lehetne vele dobni a lapot.
Jail nem sok, még belefér a perceidhez mérten.
Én a magatartásodhoz és egyéb dolgokhoz hozzászólni nem tudok, nem ismerlek.
De ha többen is állítanak ilyeneket, érdemes elgondolkodni rajta.
Mindenesetre sok sikert.
Hajrá!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Próbáld meg legközelebb.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.