Davey P Pawlowski jelentkezése a Nemzeti Nyomozó irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davey

Újonc
Támogató
2019. 11. 25.
54
88
20
V4 karakter
Davey P Pawlowski
V2 karakter
Davey P Pawlowski
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Davey P Pawlowski

2. Születés helye, dátuma
Los Santos 1975

3. Bejelentett lakcíme
Las Colinas 1

4. Telefonszáma
36226177454

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Éretségivel rendelkezem.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Fix and Drive: Költözés, See City Car Service: Külföldön voltam üzlet céljából igy lemondtam az ottani munkát, Nemzeti Adó és Vámhivatal: Városból való távozás: Tek: Kirúgtak, Rendörség: Családomat lenézték igy ott hagytam a családdal együtt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Rendörség: Lenézték a családomat igy lemondtam az ottani szolgálatot. 1 hétig voltam a Rendörségnél. Nemzeti Adó és vámhivatal: Távozásom volt a városból 2hónap után. Tek: Kirúgtak 3 nap után.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Régebb óta vonzodom a nyomozáshoz igy kiprobálnám magam élesben is. Eddigi tapasztalataimat szeretném befektetni a nyomozásba.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Mivel voltam rendvédelmis igy megálnám a helyemet NNI-nél is. Illetve volt már részem egy kisseb családi nyomozásban is és megáltam a helyemet, sikeresen kideritettem mindent.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Jancsovics Tibor. 17 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2019-11-03

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
102.907

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Rendörség. Mivel a családomat lenézték igy 1 hét után távoztam. Sikeresen átmentem Őrmesteri vizsgán igy Őrmesterig jutottam. Ha nem lett volna kisebb balhé akkor tovább is birtam volna.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mivel a barátaim rendvédelmisek igy én is egy rendvédelmi szervhez szeretnék tartozni. Tervem pedig sok élményt szerezni az NNI-ben illetve megismerkedni az ottani személyekkel.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Jancsovics Tibor vagyok 17 éves pesten élek és burkolóként dolgozom az Atlétikai Arénában. Kedvenc időtöltésem a labdarúgás illetve bringázás.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Akár többet is.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.

Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: crose

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
Személyes megjegyzés: Megpróbáljuk, de a helyesírási hibákra (lásd: "rendörség") figyelj oda.
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Ranzer és Davey
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.