Davey La Conte - Alvi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davey

Újonc
Támogató
2019. 11. 25.
54
88
19
V4 karakter
Davey P Pawlowski
V2 karakter
Davey P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Davey La Conte >

Panaszolt fél admin neve:
< Alvi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Sziasztok, miután indokolatlanul ki lettem bannolva a szerverröl igy kénytelen vagyok arra az admin-ra panaszt tenni akki miadt kibannoltak azaz Alvi-ra, nos, indokolatlanul animba lettem verve szerelő telepen és ezért hívtam Alvi-t mivel egyedül volt admin szolgálatba, aki animba vert az Mark De La Son volt és teljesen indokolatlanul vert animba, mivel ic megütött és tiszteletlen volt, Mark De La Son a sorba futkározott gondolom és beszélgetett ic miközben én szereltem a kocsijukat, mikor végeztem és kimentek volna Mark de La Son átugrott a keritésen és megütött ic odafutott a kocsihoz hogy beszáljon de én bezártam elöttük/ rájuk a kaput hogy megkérdezzem miért ütött meg, miután bezártam rájuk a kaput oda jött Mark De La Son és mondta hogy fizeted, akkor vissza áltak a boxba a kocsival azaz 10 másodperc eltelt kb mire visszamentek a boxba Mark De La Son odafutott a kocsihoz ami a boxba ált és egy ooc jelet írt ic amit nem akkor kellet volna ooc-zni, ez által én ki szerettem volna küldeni őket ic de nem mentek ki a telepről így a gyorssávot engedtem mert nagy volt a sor, nagy nehezen tudtam engedni a sort mivel odaáltak a kerítéshez hogy ne tudjam engedni a kocsikat, nagy nehezen bejött egy kocsi és miközben számoltam az alkatrészeket odajött Mark De La Son és animba vert egy rp-vel. Ts-re felmentünk Alvi-hoz és ahelyett hogy behuzott volna a rendes szobájába ahelyett a váróban beszéltük meg a dolgokat ami szerintem nem megengedhető, TS-en sok olyan szó elhagyta Mark De La Son beszédje ami nem megengedhető de Alvi nem szólt rá, én szoltam töbször is hogy ooc stilust hanyagolja de továbbra is volt ooc stilusa, videót a ts beszélgetésről a birálonak elküldöm privát üzenet formályában. Mivel van videóm az egész ügyröl és hogy frissen nyítom meg a log-ot igy szerintem egy fölösleges 2 hónap bant kaptam. >

Bizonyítékok:
< Mark De La Son log küldése TS-en: https://imgur.com/a/9Jp88EM
Davey La Conte log nyításom illetve másolásom a ts-re admin ügy közben:
,
Davey La Conte rp kezdeti log: https://pastebin.com/pHWAv0Kz >

Megjegyzés:
< Nos mivel látszik hogy a logomat frissen nyítom meg igy egy felesleges bann-al részesültem, amit észre vettem Mark De La Son ts log küldésében: <00:20:06> "Mark_De_La_Son //MARADICS": [2021-08-02 23:24:46] [Output] : *** Boris Faraday bezárta a jármű ajtaját. (Ford Raptor 2018 [Output] : Mark De La Son mondja: (()) Szerintem itt nem kell mondani hogy ki hamisitott logot. Amikor rp kezdödött arról is van logom. Alvi-tol megkérdeztem hogy mitöl deriti ki hogy log hamisitás történt erre azt a választ kaptam hogy: "eltér a log". Természetesen eltér a log de nem nállam van a gond.(Szerkeztettem a megjegyzést) >
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.