Dave Kennedy pályázata - A bolond céges új köntösbe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
564
584
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy

SeeMTA V4 Halloweeni szépségverseny


InGame név: Dave Kennedy
AccountID: 4822
Szerver: SeeMTA Las Venturas
Jármű: Mercedes-Benz G-class W463
JárműID: 42780

Elkészítés ideje: Kb 3-4 óra
Amiket kiemelnék vagy megemlítenék: Első sorban amikor készítettem a PaintJob-ot szerettem volna viszonylag részlet gazdagon elkészíteni ami szerintem nagy részt sikerült, meg lehet hogy helyenként mintha sok is lenne és túl zsúfolt de szerintem így a tökéletes. Ezek mellett nem szerettem volna mindkét oldalra 1/1 ugyan azt a mintát át másolni ezzel is sokkal egyedibbé és különlegesebbé téve. Félreértés ne essék ez nem frakció jármű, ez az én magán tulajdonomban van viszont úgy gondoltam fel áldozom ezt az autómat egy a féle céges autónak. Korábban is hasonló PJ volt rajta viszont most éltem a lehetőséggel és Halloweeni köntösbe öltöztettem.
Képek:
Halloween-PJ-verseny-1.png
Halloween-PJ-verseny-2.png

Halloween-PJ-verseny-3.png
Halloween-PJ-verseny-4.png

Halloween-PJ-verseny-5.png
Halloween-PJ-verseny-6.png

Extra képek:
Halloween-pj-verseny-20.png
Halloween-pj-verseny-30.png

Extra képek készítés közben:
image.png
image.png

image.png
image.png

image.png
image.png

image.png

Videók:
Extra videók:
Megjegyzés:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki segített ötletet adni akár a PaintJob-hoz akár a viccesebb formátumban elkészült videókhoz, szerintem összegében nagyon szép végeredmény született!
 

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
A színkombináció nagyon mutatós, említésre méltó, hogy az autón a külön erre az eventre betett matrica opciókkal dolgoztál.
Maga a jármű elkészülésének a folyamatát is bemutatod illetve a kis "kedvcsináló" képek és videók is nagyon ötletesek. Hajrá!
 

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
362
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter
Kifejezetten mutatós darab. Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Dexter

Sallyn

Barangoló
Támogató
2023. 05. 21.
91
46
Veszprém
V4 karakter
-
LV karakter
Harry J Johson
V2 karakter
-
Színeket szokiba eltaláltad, látszik időt is fektettél bele nekem nagyon tecc 🔥
 
  • Imádom
Reactions: Dexter

Danikaaaa

Barangoló
2021. 05. 17.
146
260
LV karakter
ben cortez
Hali, a színek nagyon rendben vannak, de ezt a Jesse Car feliratot nem értem annyira, szerintem nem illik oda, tekintve, hogy céges az autó, illetve a láng se, de ezek kivételével eléggé okés a dolog.
 
  • Tetszik
Reactions: Dexter

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
564
584
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Hali, a színek nagyon rendben vannak, de ezt a Jesse Car feliratot nem értem annyira, szerintem nem illik oda, tekintve, hogy céges az autó, illetve a láng se, de ezek kivételével eléggé okés a dolog.
Alapból az autón a képen látható Paintjob volt és én ezt alakítottam át Halloweeni verzióba. Elég sok frakció járművünkön meg jelenik a láng illetve, a frakció neve is így úgy gondoltam rajta hagyom.
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kedves szavakat és a rengeteg reakciót!😍 Nyomjuk meg így tovább!
image.png
 

alviin

Aktív fórumozó
2022. 12. 25.
240
150
Mindentől távol...
V4 karakter
-
LV karakter
Olita Gomez
V2 karakter
-
Vidik és képek nagyon jók, bár szerintem nem egy extra paintjob amihez 3-4 óra kellene. Sok sikert kívánok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.