Dave Kennedy jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy

x3zePcK.png


IG neved:
- Dave Kennedy -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- kb 2 éve használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Nem sokat, barátokkal inkább discord-on beszélek ha ts-t használok akkor nagyrészt a frakció miatt. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Ha kapnék egy esélyt akkor biztosan megnövekedne az aktívitásom ts-en. Amikor fent lennék a szerveren ts re is fel jönnék szóval én napi 3-4 órát mondanék. -

Miért pont téged válasszunk?:

- Úgy gondolom, hogy sokat tudnék segíteni az embereknek és mindig a legjobb tudásom szerint válaszolnék az esetleges kérdéseikre. Ezek mellett sokszor van, hogy számomra idegenekkel kell beszéljek így nem lenne számomra nagy feladat, hogy megszólítsak/beszélgessek idegenekkel. Nem vagyok túl tapasztalt a ts-s világában de hamar tanulok és meg értem a dolgokat, ha valamit nem értek akkor utána kérdezek és nem csinálok hülyeséget.-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék valami új dolgot kipróbálni és fejleszteni az eddigi tudásom. Szeretném még ennél is jobban meg ismerni a ts-s működését és ezt hasznosítani. Illetve szeretném a szabadidőmet kitölteni valami hasznos dologgal.-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- El magyaráznám nekik, hogy mi az a TS-s és hogyan tudják használni, milyen funkciók vannak rajta és mi az amit lehet és mi az amit nem lehet csinálni mert a szabályzat bünteti. Ha a helyzet meg követeli teljesen az alapoktól magyaráznám el és mutatnám meg nekik, hogy hogyan is tudja használni az alkalmazást.-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:

- Hamar tanulok és könnyen fel fogom a dolgokat, inkább kérdezek és nem csinálok hülyeséget. Jól tudok szót érteni és kommunikálni más emberekkel, konfliktus helyzeteket higgadtan és át gondoltan vezetnék le. Ilyen helyzetekben arra törekszem, hogy megoldódjon a probléma és ne még nagyobb feszültség keletkezzen. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nem sok, de van. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:

- Elsődleges célom felfedezni a ts annak az oldalát amit egy moderátor lát és tapasztal. Még több tapasztalatot és információt szerezzek az alkalmazásról, hogy bővítsem tudásom. Minél tovább szeretnék maradni, konkrét ötletem nincsen, hogy milyen rangot szeretnék elérni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- Maximalista -
- Barátságos -

Negatív:
- lusta -
- féltékeny -
- irigy -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:

- Kristófnak hívnak 16 éves vagyok és Veszprémben élek. Jelenleg asztalosnak tanulok amit nagyon szeretek és élvezettel csinálok, ebben az éveben fogom még csak meg csinálni az ágazati vizsgámat ahol egy keretet kell össze állítanom egy rajz alapján illetve ez mellet egy kárpitozott ülő részt is össze kell dobjak. Nem igazán tudom magamról elképzelni, hogy a későbbiekben majd asztalos ként tevékenykedjek mivel a szakma eléggé gép igényes és ezek a gépek nem 1Ftba kerülnek. Jobban érdekel engem a vezetés vagy ehhez hasonló dolgok, sofőr ként jobban szeretnék majd dolgozni. Az életben nekem egy nagyon fontos szempont, hogy csak olyan dolgot vállalok el amit szeretek is csinálni. Jövőre szeretném majd el kezdeni a B kategóriás jogosítványom és majd a későbbiekben szeretném meg szerezni a C kategóriát is. Gondolkodtam azon is, hogy kamionozzak a későbbiekben de mivel a magyaron kívül nem nagyon tudok nyelveket ezért nem hiszem, hogy nemzetközileg dolgoznék maximum belföldön. Magamról amit fontos tudni, hogy nem nagyon szoktam sportolni, inkább itthon vagyok és gépezek ami tudom, hogy nem túl egészséges de így alakult az életem. Biciklizni szeretek bár társaság hiányában egyedül inkább hanyaglom. Ezek mellett szeretek filmet, sorozatokat nézni és utazni. Sok helyen még nem jártam de a későbbiekben szeretnék minél több időt tölteni a világ más részein.-
 

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
736
1 032
19
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Látok benned potenciált öreg! Csak jókat tudok mondani rólad, szerintem megérdemled a lehetőséget!

Mindenesetre én szorítok, HAJRÁ!
 
  • Imádom
Reactions: Dexter

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2023.03.28. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Összességében nem lett rossz lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.