Dave Jonson Jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
58
11
22
V4 karakter
Dave_Grutman
LV karakter
Dave_Jonson
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Dave Jonson >

Születési helye, ideje:
< Los Santos Medicial Centrum, 1988.12.20. >

Édesanyja lánykori neve:
< Johanna Jonson >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Red Sands West 12 >

Hány éve él a városban?:
< Jelenleg 2 éve lakom a városban >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mióta az eszemet tudom szerelő akartam lenni. Mivel édesapám is szerelő volt és saját cége is volt, nem volt kérdés én mi akarok lenni. Az iskolás éveimben jó tanuló voltam és meg is lett az eredménye. Leérettségiztem és a családi vállalkozásban dolgoztam. Sajnos édesapám 20 éves koromban meghalt így rám maradt a szervíz. Folytattam és Los Santos legnagyobb szerelőcégét hoztam létre amit aztán testvéremre hagytam, mivel én elköltöztem ide Las Venturasban. Itt aztán autóbuszvezetőként dolgoztam és közbe tagja voltam a L.V.M.S-nek is és dolgoztam az önök cégénél is. Azért szeretnék újra az önök cégénél dolgozni mert meg van a megfelelő tapasztalatom és minden vágyam, hogy újra visszatérjek önökhöz. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Már régóta dolgozom a szakmában és az önök cégénél is dolgoztam már. jól is végeztem a munkám. Valamint tudok csapatban dolgozni és jó fizikumom is van ehhez a munkához. És szeretném, hogy édesapám büszke legyen rám odafent, hogy egy híres szerelő cégnél dolgozhatok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, Los Santosban és önöknél is. >

Előző munkahelye(i):
< L.V.M.S, Redline Auto Service >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
< Dave Jonson >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:

< 29164 játszott percem van. >


Eddigi frakcióid:

< L.V.M.S, Redline >


Jelenlegi frakciód:

< Jelenleg nem vagyok frakcióban. >


Mióta RP-zel?:

< 2013 óta azaz 6 éve RP-zek. >


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:

< Mivel szinte eddig minden szerveren szerelő voltam, és jól is végeztem a dolgom és szerettem is csinálni. Valamint szeretnék megismerkedni számomra új emberekkel, és szeretnék ismét a közösség tagja lenni. >


Miért pont téged válasszunk?:

< Aktív vagyok a szerveren, szeretek csapatban dolgozni és a szerveren töltött összes időmet a szerelésre tudnám fordítani. És mivel már voltam a csapat tagja korábban, tudom hogyan kell itt jól dolgozni. >


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< https://imgur.com/a/XLN9Er5 >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< https://imgur.com/a/xjPskyZ >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< https://imgur.com/a/umr5XPd >


Voltál-e már szerelő?:

< Igen, voltam. >


Mennyi idős vagy?:

< 17 éves vagyok. >


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< 2017.01.15-én regisztálram, de inkább 2018 Decembere körül kezdtem el sokkal aktívabban játszani. >


Használsz-e TS3-at?:

< Igen, használok. >


Használsz Facebook fiókot?:

< Igen, használok. >


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< Hétköznap 3-4 órát hétvégén 8-9 órát vagy többet is. >


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

< Hétköznap Délután, hétvégén, szünetekben délelőtt és délután is aktív tudok lenni. >


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

< Inkább az elsőt tudom, de lehet lesz amikor majd a másodikat fogom tudni teljesíteni. >


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Sziasztok! Dávidnak hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Egy átlagos családban élek, van két testvérem. Jelenleg Gépészeten tanulok a középiskolában. Iskola elvégzése után minden vágyam az lenne, hogy egy nagyszerű jól fizető állást találjak. A kedvenc időtöltéseim közé tartozik a labdarúgás, bicklizés, számítógépezés és a horgászás is. Szeretek baráti társaságban lenni mivel sok időt töltünk együtt. Különböző SAMP/MTA RolePlay szervereken már 6 éve játszok. Elősször kisebb SAMP RP szervereken aztán a SeeMTA V2-n játszottam majd a V3-mon és manapság LV-n tevékenykedem. >


 
Utoljára szerkesztve:

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! szépen megírt lap szívesen újra látnálak a Csapatban :) Támogatom!
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Mivel már voltál a frakcióban, így várunk téged csütörtökön (11.28.) 17:00-kor TS-en a Redline váróban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.