Dave D Murray jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DaveV4

Barangoló
Támogató
2021. 03. 14.
118
163
V4 karakter
Dave D Murray✌
LV karakter
❌
V2 karakter
Dave D Murray
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dávid, 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Regisztrálásom ideje: 2021-01-03. Játszott percem jelenleg: 101894 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-7 óra. Tudnám teljesíteni az összes elvárást. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dávid vagyok, 15 éves. Ukrajnában születtem, és ott is éltem sokáig. Szeretek segíteni másoknak, valamint nem vagyok haragtartó. Napjaim nagy részét SeeMTA-n töltöm, persze ha gépnél vagyok. Kb 2018-2019 között kezdtem MTA-zni, azóta aktívan játszom. Aki kedves velem, azzal én is az vagyok. Szoktam biciklizni haverokkal, nagyjából ennyit lehet tudni rólam. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Dave D Murray ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Kórház, 1997.12.16 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem és autószerelői végzettség. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Régóta érdekel ez a munka, kiszeretném magam próbálni itt is. Szeretném erősíteni a csapatot, valamint szeretek autókat szerelni. Sok jót hallok a Fix & Drive-ról, szeretném megtudni, hogy tényleg ilyen jó-e ahogy mondják. Ezek mellett kipróbálnám milyen egy jó csapatban dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ A nevem Dave D Murray, 25 éves vagyok, Los Santosi korházban születtem. Van két testvérem, név szerint Thomas és Ayden. Édesapámat elveszítettem egy autó balesetben, édesanyám pedig kiskoromban elhagyott, és a nagyszüleimmel éltem 16 éves koromig. A jelenlegi lakhelyem Palomino Creek Street 24/A. Szerintem egy nagyon jólelkű, erős testalkatú és segítőkész fiatalembernek tartom magam. Sok ismerősöm van akikre számíthatok. Eleinte kevés pénzem volt, mivel igen szegénykés családban éltem, gyerekkoromban is kereskedtem kis játékokkal, amihez enyhe pénzhez jutottam. Eddig autók illetve házak, tárgyak eladásával-és vásárlásával foglalkoztam, de mostanában elkezdett érdekelni az autó szerelés, és úgy gondolom jó lennék benne, hisz egy ismerősöm is dolgozott hasonló cégnél, és sokat mesélt nekem erről a dologról. ~

Aláírás:
Dave D Murray
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.