Dave D Murray jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DaveV4

Barangoló
Támogató
2021. 03. 14.
118
163
V4 karakter
Dave D Murray✌
LV karakter
❌
V2 karakter
Dave D Murray
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Dave D Murray
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 98630
IC SZINT: 46

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Irish Covenant, TEK 2x, SCCS 2x (ha jól emlékszem) Taxi, OKF, LCN, PF 2x
TÁVOZÁSAID OKA: Irish: Megszűnt. TEK: 1. Nem tudtam gépnél lenni ezért kiraktak. 2. IC volt egy szabályszegés ami miatt eltávolítottak. SCCS: 1. Vezetőségi munka elhanyagolása. 2. Ha jól emlékszem kiléptünk mivel meguntuk. Taxi: Meguntam, ezért kiléptem. OKF: Meguntam, ezért kiléptem. LCN: Szintén meguntam és kiléptem. PF: 1. Ha jól tudom inaktív voltam ezért kiraktak. 2. Kiléptünk három barátommal mivel meguntuk. Ha volt több azokra nem emlékszem, bocsi.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: kb 1 éve voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ha jól tudom Dave D Barger vagy pedig Dave Rothstein
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: 1. Vezetőségi munka elhanyagolása. 2. Kiléptem.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-7 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Dávidnak hívnak, 15 éves vagyok. Ukrajnában születtem. Ha gépnél vagyok legtöbbször SeeMTA-zok. Nagyjából 2018-2019 között kezdtem el MTA-zni elsőnek csak fun szerverekre mentem aztán kezdtem el RP-zni kisebb/nagyobb szervereken. Így kb ennyit lehet tudni rólam.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Kiszeretném próbálni az új fejlesztéseket, valamint szeretnék újra a frakció tagja lenni, erősíteném a csapatot ameddig tudnám.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm, hogy végig olvastad a lapom. Legyen csodás napod/estéd.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Darky0904
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.