[Darwin_Byrd] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
16
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Darwin_Byrd
Születési hely, idő: Las Venturas Medical Center, 1993.08.10.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: d.byrd93@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Gazelle St. 3
Legmagasabb végzettsége: Érettségi bizonyítvány.
Eddigi munkahelyei: See City Közterület Felügyelet.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Szépeket. Darwin_Byrd a nevem, mostanában töltöttem be 30. életévemet. Édesapukám ügyvéd, míg édesanyám mentő-ápoló volt, átlagos családból származom, testvérem sajnos nincsen. Hobbiami közé tartozik: az úszás, futás, sportlövészet. Pár szót az életutamról; mint a fentiekben említettem, Technikumi végzettségem van, Köszszolgálati Technikus szakágon. Azonban nem nagyon sikerült szakmámhoz hasonló helyen elhelyezkedjek eddig. A városi Közterület Felügyeletnél dolgoztam éveken keresztül, azonban jobb munkahely fényében beadtam a felmondásomat. Mostanra eldöntöttem, hogy végzettségemhez hűen azzal szeretnék foglalkozni, amit igazából szívből-lélekből szeretek. Ezért kiskamaszkori álmomnak eleget téve, beadom Önéletrajzomat az ORFK Közrendvédelmi Osztályára.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Máté // Sziti
Mennyi idős vagy: 16
Legmagasabb iskolai végzettséged: Kilencedik osztály.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: Kétszázhatvannégy(A lap megírásakor.)
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem rendelkezem.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy szabálykövető, ámbár néha sarkalatos, jó fizikumú társat és kollégát, aki az életben egy tapasztaltabb, komor személyiség. Könnyen tanul és alkalmazkodik másokhoz illetve az elvárásoknak. Közösségi ember, gyorsan talál barátokra és teljes mértékig megbízik bennük, viszont ezt kölcsönösen elvárja másoktól is. Nyugodt, hidegvérű azonban egyes szituációkban ki tudják hozni komfortzónájából. Ezek mellett hűséges munkájához, feladatát mindig a legjobb tudása szerint próbálja véghez vinni. Végül, de nem utolsó sorban szenvedélye a vezetés, és Adrenalin függő.
Miért pont rád essen a választásunk?
Rendkívül jól terhelhető vagyok és csapatjátékos. Aktivitásom naponta meghaladhatja a 4-5 órát. Ezenkívül több mint 4 év és 7500 óra tapasztalatom van más SGS szervereken. Töltöttem be Adminisztrátori pozicíót is, voltam számos frakcióban, Rendvédelemben ugyan nem, de szeretném itt is kipróbálni magamat.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Sajnos még nem volt alkalmam.
 
  • Tetszik
Reactions: DezsőLV

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Darwin Byrd!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.15. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.15. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.