Darwin Merit jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kese.

Újonc
2022. 08. 23.
2
0
V4 karakter
Darwin Merit
V2 karakter
Ivan Stepanova
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>István vagyok, de a barátaim Kese-nek hívnak.<
~ Hány éves vagy? ~
>21 éves vagyok.<
~ Account ID-d? ~
>226294 az Account ID-m.<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>Jelenleg 28 601 játszott perccel rendelkezem.<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Fontosnak tartom megemlíteni, hogy 8:00-17:00 között dolgozom, így ezen időszak után tudok csak elérhető lenni.
Az ideális napszak számomra az este-éjszaka közötti intervallum, 18:00-21:00 óra között.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>Az aktív óráimból 3-4 órát tudnék szerelésre fordítani.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
>
ucp.png
<
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még frakcióban.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Rendelkezem TeamSpeak3-al, Discord-al és mikfrofonnal.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Mészáros István Ferenc vagyok, de a barátaim Kese-nek hívnak. Budapesten születtem és ott jártam ki az iskolát, de két éve a családommal egy kisebb városba költöztünk. 1,5 éve értékesítőként dolgozom egy telekommunikációs cégnél. 2022 óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal RP-zem. Szabadidőmben szívesen ügyeskedem a konyhában. Jövőre tervezem letenni az A2 motoros jogsit. Emellett a kriptovaluták világával is szeretnék megismerkedni.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Darwin Merit a nevem.<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos Hospital, 1999.03.05.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Még nem dolgoztam munkahelyen, viszont édesapám már nem üzemelő szerelőtelepén szereztem tapasztalatot.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Autószerelői végzettséggel rendelkezem. Édesapám szerelőtelepén szerzett tapasztalataim révén alapos gyakorlati ismeretekre tettem szert. Gyorsan tanulok új dolgokat, figyelmes vagyok, és nagy hangsúlyt fektetek saját magam és környezetem épségére, tisztaságára.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Elfogadom a szabályzatot, valamint rendelkezem az oktatás és belépéshez szükséges összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Darwin Meritnek hívnak. 1999 Március 5-én születtem, 25 éves pályakezdő vagyok. Los Santos-ban élek édesanyámmal, és mamámmal. 2020-as tanévben a Los Santosi Oktatási Központban sikeres autószerelő és karosszéria lakatos szakmát tettem, 2022-es tanévben pedig sikeres érettségit. 2020 Május 13.-óta rendelkezem jogosítvánnyal és naponta vezetek balesetmentesen. 2023-ban elveszítettük édesapánkat, és ennek következtében be is kellett zárnunk a műhelyét. Nála tanultam meg igazán szerelni, a veterán autótól a legmodernebbig. A hobbim a horgászat, amint van szabadidőm már a parton vagyok. Természetesen ez nem menne a munka rovására. Tegnap megláttam az állás hirdetésüket és gondoltam egy próbát megér, így elkészítettem ezt az önéletrajzot magukhoz.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>1 órát vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése.<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.08.22. (Csütörtök) 16:00
- 2024.08.23. (Péntek) 17:00

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.