Darryl Ophir jelentkezése mentősnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szutyok lede

Újonc
2022. 05. 19.
5
2
V4 karakter
Abraham Peter
LV karakter
Darryl Ophir
V2 karakter
Sophia Ophir
14.) Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni! Büntetés: 30 pont
Darryl Ophir

-

Darryl

Las Ventura 1987.01.31

Julia Ophir

Férfi

Amerikai

Angol

Darryl Ophir vagyok. Amerikában születtem 2000-ben. Tanultam középiskolán, biológia szakon emeltszintű érettségim van. Egyetemen Doktori karra jártam először hallgatóként majd megpróbálkoztam magam is. Meg is szereztem a diplomám és van tapasztalatom másik városból mentős ként. Voltam betegszállítós is de azt nem tudtam sokáig csinálni mert bezárt. Sokazor voltam továbbképzésen és mindig átmentem. Mentem kiskoromban versenyekre is de ott még nem komolyabb szinten. Köszönöm hogy meg hallgatta.


AZért engem vegyenek fel mert nagyon jó vagyok a szakmámban és mindenki egy megbecsült orvosra vágyik.


Diploma Orvosi karon.
Sebész

LAs Venturaszi Orvosi Egyetem

Las Venturasi egészsédügyi központ

4év

Las Vegasi Kórház

2000

Nagyon jól lehetett dolgozni a kolegákkal és velem is. Megértettük egymást. Öszetartó közösség voltunk.

Azért mert bezárták a kórházat mert az állam nem fizetett.

Nincs házam.

38761201578

leventemodi@gmail.com

Levi

15

2/3 hónapja

Nem voltam még semilyen frakcióba.

Nem rp-vel nem de valóságba igen kismotoros jogjihoz kellett.

Azért mert mindenhol meg szoktam állni a helyem és jól szoktam teljesíteni.

Levi vagyok Tanulok. Jövőre pesten fogok élni kollégiumban mert az iskola helye megkívánta.Most berényben élek. Van sok barátom. Sokat szoktam játszani. És mindig is az volt az álmom hogy mentős legyek. Sokat nézek orvosos filmeket ezért tudok pár dolgot. Összesen most ennyit tudok el mondani.

Jó: Szeretek csapatban dolgozni. Mindig nagyon nyugodt vagyok. Szeretek az embereknek segíteni.

Rossz: Sok mindent elfelejtek. Nem tudom hogy mikor mit tegyek ha össze vagyok zavarodva. Sokszor nem fogadok szót.





Szórító, nyomó, merevítő,

Zsebkendőt vagy gézlapot tenni alá és elszoritani a csont feletti részt.

Beviszem a kórházba és nagyító lencsével ki szedem és nem nyomom be a szemhélly alá mert az nagyon veszélyes.

Valószínűleg megzúzódott vagy eltört de ezt nem lehet biztosra megállítani mert nincs röggen kép.

Elősször megnézem hogy az eszméletét vesztett úr lélegzik e, ha igen akkor továbbmegyek arra az úrra aki nehéz légzésre panaszkodik ha megnézem nem e eltört a gerince vagy valamilyen csigolyaly mert ha igen akkor nagy baj ven mert nem lehet mozgatni. Legvégül a szédülö urat mert neki nem voltak komolyabb tünetei,panaszai.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.