Darren Russell

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ese geri

Újonc
2019. 04. 12.
42
24
Budapest
V4 karakter
Darren Vondrasek
LV karakter
-
V2 karakter
-


R8gfqol.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
PROFESSIONAL STANDARDS DIVISION
OFFICE OF HUMAN RESOURCES, RECRUIT TRAINING ACADEMY​


I. — SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
ÁLTALÁNOS ADATOK
A1. Keresztnév: Darren​
A2. Vezetéknév: Russell​
A3. Középső név: Válasz​
A4. Születési idő: 08/14/1996​
A5. Születési hely: Los Santos Hospital S.A.​
A6. Nem:
[x] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
A7. Telefonszám: 387612003371​
A8. Lakhely: Honey str. 32 Las Venturas.​
A9. E-mail cím: Válasz​

KÜLLEM
A10. Magasság: 6'2FT​
A11. Testtömeg: 216lbs​
A12. Hajszín: Barna​
A13. Szem: Barna​

A14. Etnikum:
[x] Kaukázusi (fehér)​
[-] Közel-keleti (arab, perzsa, török…)​
[-] Latin (hispán)​
[-] Ázsiai​
[-] Afro-Amerikai​
[-] Egyéb​

A15. Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. Válasz​
2. Válasz​

NEMZETISÉG
A16. Állampolgárság:
[x] U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
A17. Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.​
1. Angol​
2. Olasz​
3. Német​

II. — VÉGZETTSÉG
B1. Jelölje be a magára illő állítást!
[x] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[-] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[-] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

B2. Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Ökonómia​
[-] Általános/Nem eldöntött​
[-] Mérnök/Számítástechnika​
[-] Kommunikáció​
[x] Pszichológia/Szociológia​
[-] Bölcsészettudomány​
[-] Természettudomány​
[x] Egészségügy/Orvostudomány​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
B3. Az intézmény neve: Yale Egyetem New Haven​
B4. A látogatás intervalluma: 21/09/2014 — 14/05/2019​

B5. Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[x] Nem​
Amennyiben igen, részletezze azt: Válasz​

III. — MUNKAHELYEK & TAPASZTALAT
C1. Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: San Francisco-i Városi Kórház​
Betöltött pozíció: Rezidens​
Feladatköre: Betegek ellátása, orvostudományi tudnivalók elsajátítása.​
Alkalmazás intervalluma: 03/07/2019 — 17/11/2020​
Szerződésbontás indoka: Költözés Las Venturasba​

Cég/Ügynökség neve: Las Venturas-i benzinkút​
Betöltött pozíció: Kasszás​
Feladatköre: Vásárlók kiszolgálása, tankolás elszámolása​
Alkalmazás intervalluma: 28/12/2020 — 05/10/2020​
Szerződésbontás indoka: Kevés fizetés, meg nem becsülés.​

C2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: Válasz​
C3. Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[x] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

C4. Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] Hadsereg​
[-] Haditengerészet​
[-] Légierő​
[-] Tengerészgyalogság​
[-] Parti őrség​
[-] Nemzeti Gárda​

IV. — JÁRMŰVEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
D1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államon belül?
[x] Igen​
[-] Nem​

D2. Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[x] Nem​
D2.1. Amennyiben igen; Adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: Válasz​

D3. Az elmúlt hat hónapban kapott bármiféle közlekedési bírságot?
[x] Igen​
[-] Nem​

D4. Az elmúlt hat hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[x] Igen​
[-] Nem​
D4.1. Amennyiben igen részletezze azt: Egy árúszállító úriember nem adta meg az elsőbbséget, a gépjármű mozdíthatatlanná vált, mint később kiderült az úrnak nem volt biztosítása.​

V. — ELŐÉLET
E1. Letartóztatták-e valaha, vagy vádolták-e már meg bűncselekmény elkövetésével?
[-] Igen​
[x] Nem​

E2. Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[x] Nem​

E3. Jelenleg zajlik-e ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[x] Nem​

E4. Mikor vezetett utoljára alkohol vagy kábítószer hatása alatt?
[x] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​

E5. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[x] Nem​
E5.1. Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? Válasz​

VI. — TANÚSÍTVÁNY
A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OUT OF CHARACTER
F1. Neved: Gergő​
F2. Életkorod: 18​
F3. Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Sziasztok! Gergőnek hívnak és 18 éves vagyok, Budapesten élek a családommal. Jelenleg egy teljesen online iskolába járok, viszont az eredeti szakmám amit tanulok/tanultam az az elektronika gépészmérnök. A mindennapjaimat leginkább a munkámmal, édesapámék műhelyében végzem. Építem a saját vállalkozásom, illetve próbálom a jövőmet teljesen kialakítani jobb kapcsolatokkal. Igazából ami lefoglal a munkámon kívül az a barátnőm, a barátaim és a játékok. Leginkább a SeeMTA szerverein játszok mostanság, de egyszer-egyszer beesik egy Valorant meccs, illetve egy kis ETS2. Na de, teszek egy kis kitekintőt a múltamba, 6 éves koromban volt egy mondhatni életmentő műtétem, amely az immunrendszeremmel volt kapcsolatos, de hála ez a műtétem jól sikerült, mára már teljes életet élhetet. 8 éves koromban elkezdtem focizni, hogy erősödjek. A focit végeztem egészen 12 éves koromig, egy sérülés miatt azt abbahagytam, mivel az orvos nem engedett továbbá pályára lépni. Ezek után elkezdtem ketrecharcolni, melyet űztem egészen 4 évet, 16 és fél éves koromig, ezt pedig a családom miatt fejeztem be, mivel nem éppen alakultak a legjobban a dolgok. És mostmár pedig itt vagyunk szinte a jelenben, melyben teljes életet élek, és a saját munkámmal foglalkozok immáron már.​

F4. Mióta játszol a SeeMTA Las Venturason, illetve milyen frakciókban voltál eddig? Körülbelül 2 éve játszok Las Venturas szerveren, előtte V3-on játszottam. Voltam már itt Jesse Car Service-ben is, illetve LVMS-ben is.​
F5. Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy olyan karaktert alkotnék, aki hivatását az előírások és a vezetők utasításainak betartásával, az esküjében foglaltak szerint gyakorolja, tudása legjavát nyújtja, cselekedeteivel erősíti a testület belső egységét és a szervezet jó hírnevét. Ezek mellett, egy tisztességes, és becsületes illetve kötelességtudó. Elutasít mindenféle korrupciót, és tudása szerint a legjobban járna el. Nem alkalmazna kínzást, környertelen és embertelen bánásmódot. Bajtársai felé önzetlen támogatást nyújtana, és akár a saját életét is veszélyeztetné értük.​
F5.1. Mivel lenne egyedibb a karaktered az átlagnál? Nem mondom, hogy jobb vagy egyedibb lenne a karakterem, viszont a lehető legjobb tudásom szerint szeretném alakítani a karakterem, aki hallgat a társaira, a vezetőjére. Alázatos, illetve pontos munkájával rengeteget tudna segíteni a társain, illetve a közrend biztonságá érdekében.​

F6. Fejtsd ki, hogy miben különbözik Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Igazság szerint, a legnagyobb különbség az, hogy a magyar rendvédelem felülről, még az amerikai alulról építkezik. Ezt úgy értem, hogy pédául Magyarországon valaki kilép az egyetemről Hadnagyként, ő nem fogja Kadétként kezdeni pályafutását. Míg Amerikában mindenki a ranglétra legelejéről kezdi. Pl.: valaki egy másik állományhoz tér át, ő nem fogja ugyanazon a rangon kezdeni ott pályafutását. Ezek mind csak a tudással kapcsolatosak, illetve a személyekkel. Amerikában iszonyatosan nagy a rendőrök tekintélye, míg Magyarországon iszonyatosan alacsony. Értem ezt úgy, hogy Amerikában megköszönik, és értelik a rendőrök munkáját. Van, hogy Magyarországon leköpik, illetve megverik őket, ezeket láthatjuk videókban is. A másik fele pedig, az állomány felszereltsége, mind autókban, mind eszközökből. Az Amerikai rendőrautók, illetve felszerelések sokkalta nagyobb tekintélyt, és biztonságérzetet nyújtanak mint Magyarországon. Értem ezt úgy, hogy az Amerikai rendőrautók elején található Pl.: Gallytörő, míg egy Magyar rendőrautó egy teljesen normális autó. Az önvédelmi eszközök között is óriási a különbség, ameddig Magyarországon csak gumibot, illetve pisztoly található egy rendőrnél, addig amerikában ezek mellett esetleg sörétes, vagy gépfegyver is található.​

F7. Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
F8. Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Tetszik
Reactions: mate7oo

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
370
569
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
qtwKJ4O.png

Mr Russel,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer III Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
qtwKJ4O.png

Mr Russel,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Imádom
Reactions: ese geri
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.